Літературно-музичний фестиваль "Нескорений ПроRock": де, коли і що очікувати

Літературно-музичний фестиваль "Нескорений ПроRock": де, коли і що очікувати

Перший концерт фестивалю "Нескорений ПроRock" 15 червня
Дівчина читає книжку. unsplash/Eliott Reyna

У сквері імені Василя Сліпака в Києві ГО "Музичний батальйон" проводитиме літературно-музичний фестиваль "Нескорений ПроRock". Концерти триватимуть щосуботи протягом червня й липня. Перший заплановано на 15 червня.

Про це Суспільне Культура повідомили організатори.

За їхніми словами, фестиваль спрямований на "посилення української культурної ідентичності та протидії російській агресії в культурній сфері, розвінчання культурних стереотипів відходу від віктимізації до ролі повноцінного та повноправного учасника світового культурного контексту".

Участь у концертах братимуть українські письменники та музичні колективи:

Організатори додають, що музиканти виступатимуть не лише з власним репертуаром, а й з піснями, що створили на вірші Василя Стуса, Олени Теліги, Василя Симоненка і Тараса Шевченка.

"Музична адаптація віршів значно осучаснить, актуалізує та розширить цільову авдиторію — від тих, хто цікавиться літературою, до тих, хто віддає перевагу музиці", — додають вони.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок