Захисники прав тварин обклеїли перший офіційний портрет короля Чарльза III

Захисники прав тварин обклеїли перший офіційний портрет короля Чарльза III

Захисники прав тварин зіпсували зображення короля Чарльза
11 червня в Лондоні група захисників прав тварин влаштувала акцію, обклеївши офіційний королівський портрет короля Чарльза. Animal Rising/X

Члени зоозахисної групи влаштували акцію проти жорстокого поводження з тваринами на фермах, розмістивши наліпки на першому офіційному портреті британського короля Чарльза III, який виставили в галереї Лондона.

Про це повідомляє CNN.

Активістська група Animal Rising 11 червня опублікувала відео в соціальних мережах, де видно, як двоє людей за допомогою валика для фарби приклеюють наліпки з зображенням та текстами до портрета монарха.

На голову короля наліпили зображення британського мультиплікаційного персонажа Воллеса з комедійного серіалу "Воллес і Громіт". Також на картину прикріпили репліку "Немає сиру, Громіте, подивись на всю цю жорстокість на фермах RSPCAКоролівське товариство захисту тварин від жорстокого поводження".

Захисники прав тварин хотіли привернути до нового звіту Animal Rising про 45 ферм, які мають бути захищені в межах програми RSPCA Assured. Товариство обіцяє, що на цих фермах тваринам надають більше простору для життя, їх ніколи не тримають у клітках. А м'ясо, риба та молочні продукти, вироблені на цих фермах, маркують логотипом RSPCA. Проте активісти заявили, що на всіх фермах виявили "серйозні випадки жорстокого поводження з тваринами". Сам король Чарльз III минулого місяця став патроном RSPCA.

Animal Rising позиціює себе як ненасильницьку організацію, що виступає за "терміновий перехід до сталого та справедливого рослинного харчування". Вона також закликає скасувати програму RSPCA Assured, яка, за їхніми словами, приховує "жорстокість у промислових масштабах".

Портрет короля доступний до перегляду в галереї Філіпа Молда у центрі Лондона до 21 червня. Наразі в галереї не планують припиняти показ картини, але після інциденту персонал буде напоготові.

За словами Філіпа Молда, власника галереї, картина не зазнала пошкоджень, оскільки була захищена шаром захисного матеріалу. Молд розповів, що наклейки залишилися на картині "менш ніж на десять секунд". Активісти покинули приміщення після того, як їх про це попросили, галерея також подала заяву до поліції.

Перший офіційний портрет короля Чарльза III зробив британський художник Джонатан Єо. Картина викликала неоднозначну реакцію: короля навіть порівнювали з дияволом, оскільки Єо зобразив короля червоним кольором.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок