Антоніо Лукіч і творці "Мавки" анонсували комедійний мультфільм про працівника заправки

Антоніо Лукіч і творці "Мавки" анонсували комедійний мультфільм про працівника заправки


"Наша файта" — комедійний мультфільм від Антоніо Лукіч та творців "Мавка"
Кадр з фільму "Наша файта". Forbes Україна/пресслужба Film.ua

Студія Animagrad, що належить до складу Film.ua Group, анонсувала новий мультфільм "Наша файта". Креативним продюсером проєкту стане Антоніо Лукіч — режисер фільмів "Мої думки тихі" та "Люксембург, Люксембург".

Про це повідомляє Fordes із посиланням на пресслужбу Film.ua.

Комедійний мультфільм "Наша файта" створює студія Animagrad у співпраці з німецькою анімаційною компанією Telescop Animation. Виробництвом керують творці "Мавки" — режисер Костянтин Федоров та художник-постановник Крістіан Коскінен.

"Наша файта" орієнтована на підлітків і дорослих. За сюжетом, 30-річний працівник заправки Сергій Пунько помирає, але отримує другий шанс на життя від вищих сил за умови, що він знайде на фронті свого батька, якого ніколи не знав. Його пошуки приводять до підрозділу "Чопські пірати" з колишніми закарпатськими контрабандистами.

Антоніо Лукіч, креативний продюсер мультфільму, відомий своєю трагікомедією "Люксембург, Люксембург", яка у 2023 році потрапила до десятки найбільш касових українських фільмів, зібравши понад 34 млн грн у боксофісі. А також фільмом "Мої думки тихі".

Антоніо Лукіч та творці "Мавки" анонсували новий комедійний мультфільм "Наша файта"
Кадр із фільму «Наша файта». Forbes Україна/пресслужба Film.ua

Ідея мультфільму належить закарпатським авторам Михайлу Карпенку, Івану Боню, Павлу Мандзичу та Ервіну Німцю. У 2013 році Карпенко та Мандзич запустили YouTube-серіал "Наша файта" у стилі американських "Футурами" і "Гріфінів", який отримав майже 2,5 мільйони переглядів за п'ять серій.

Анна Єлісєєва, генеральна продюсерка стрічки "Наша файта" ("Перші дні", "Мавка. Лісова пісня"), вважає, що мультфільм буде цікавий європейській аудиторії.

Попередній мультфільм студії Animagrad та Film.ua Group "Мавка. Лісова пісня" став найкасовішою українською анімаційною стрічкою часів незалежності, перевершивши голлівудські анімаційні хіти від Disney, Pixar та Illumination Entertainment. За вісім місяців в українському та світовому прокаті "Мавка" заробила $20 млн, з яких понад $17 млн принесли міжнародні покази.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок