Штучний інтелект, Apple та Ілон Маск: власник X може заборонити у своїх компаніях пристрої з iOS через угоду з OpenAI

Штучний інтелект, Apple та Ілон Маск: власник X може заборонити у своїх компаніях пристрої з iOS через угоду з OpenAI

У новій iOS18 уже буде платформа штучного інтелекту Apple Intelligence
Нова операційна система iOS18. скриншот із сайту Apple

Компанія Apple уклала угоду про партнерство з OpenAI — у планах інтегрувати ChatGPT в операційну систему iPhone. Але власник Х Ілон Маск пообіцяв заборонити у своїх компаніях пристрої Apple, якщо ШІ таки інтегрують в операційну систему iOS.

Про це розповідають Bloomberg та Reuters.

Завдяки цій угоді Apple отримає один із найпопулярніших нині інструментів штучного інтелекту, який зможе поєднати з власними сервісами. А OpenAI — доступ до мільйонів користувачів, які, можливо, б ніколи не наважились спробувати ChatGPT.

Водночас у Bloomberg зазначають, що це партнерство буде "коротко-" або "середньостроковим", оскільки Apple працює над власними проєктами, що засновані на штучному інтелекті.

Компанія розробляє функції, які вимагають хмарних обчислень. Вона також інтегрує у свого цифрового асистента Siri штучний інтелект. Але власний чатбот компанії ще не ідеальний.

У новій iOS18 уже буде платформа штучного інтелекту Apple Intelligence. Технологія зможе узагальнювати текст, створювати оригінальні зображення й отримувати найбільш релевантну інформацію. За словами компанії — в основі лежить конфіденційність.

Apple Intelligence буде безкоштовною. Нові функції з'являться спочатку в США в бета-версії восени.

штучний інтелект епл і ілон маск
Apple Intelligence. скриншот із сайту Apple

Але Ілон Макс уже заявив, що заборонить користуватися у всіх своїх компаніях технікою Apple, якщо вони таки інтегрують ШІ від OpenAI до операційної системи.

"Це просто абсурд, що Apple недостатньо розумна, щоб створити свій власний ШІ, але якимось чином здатна гарантувати, що OpenAI захистить вашу безпеку та конфіденційність! Apple не має жодного уявлення про те, що насправді відбувається, коли вони передають ваші дані OpenAI. Вони продають вас за безцінь", — написав він у Х.

Він додав, що працівники та відвідувачі його компанії повинні будуть давати пристрої на перевірку, і зберігатися вони будуть у клітці ФарадеяКлітка Фарадея — замкнена у просторі огорожа, сформована з електропровідного матеріалу (у форматі суцільних елементів або сітки). Така огорожа нейтралізує зовнішні статичні та динамічні електричні поля всередині себе..

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок