Штучний інтелект використали для створення саундтреку до фільму "Фуріоза: Шалений Макс. Сага"

Штучний інтелект використали для створення саундтреку до фільму "Фуріоза: Шалений Макс. Сага"

Штучний інтелект використовували для створення саундтреку
Кадр з фільму "Фуріоза: Шалений Макс. Сага". Warner Bros. Pictures

Композитор Том Голкенборґ використовував штучний інтелект, коли створював саундтрек для фільму "Фуріоза: Шалений Макс. Сага".

Про це розповідає Variety.

Голкенборґ зазначає, що працював із ШІ, щоб зробити дипфейк-голоси з іншого голосу.

"Насправді я використовував ШІ не для створення голосів, але що поробиш, якщо програма так побачила мій запит «Що буде, якщо джерелом звуку буде барабан, але у підсумку ми маємо почути електричну гітару?» Тож це була щаслива випадковість, яку ми використали у всій партитурі", — пояснює він.

Також композитор розповів, що намагався зробити музику стриманішою. Тому протягом перших шести хвилин фільму вона взагалі відсутня.

У фільмі він також використав:

  • синтезатор бренду Buchla;
  • вірменський духовий інструмент дудук;
  • австралійський духовий інструмент диджеріду.

"Фуріоза: Шалений Макс. Сага" — постапокаліптичний бойовик австралійського режисера Джорджа Міллера, приквел фільму "Шалений Макс: Дорога гніву". Його прем'єра відбулася 24 травня 2024 року. Роль Фуріоси у фільмі зіграла Аня Тейлор-Джой.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок