У Лос-Анджелесі застрелили актора Джонні Вактора, який зіграв у "Світі Дикого Заходу"

У Лос-Анджелесі застрелили актора Джонні Вактора, який зіграв у "Світі Дикого Заходу"

Актора Джонні Вактора вбили при спробі пограбувати його авто
Актор Джонні Вактор. Instagram/johnnywactor

У центрі Лос-Анджелеса 25 травня застрелили 37-річного актора Джонні Вактора під час спроби пограбувати його автівку. Він найбільше відомий роллю в серіалі "Головний госпіталь".

Про це повідомляє Variety.

За даними Департаменту поліції Лос-Анджелеса, чоловіка застрелив один із трьох підозрюваних, які намагалися витягти каталітичний нейтралізатор з автомобіля актора близько 3 години ночі 25 травняп. Вактор помер в місцевій лікарні.

Агент актора Девід Шаул підтвердив виданню Variety його смерть.

"Джонні Вактор був винятковою людиною. Не просто талановитий актор, відданий своїй справі, справжній моральний приклад для всіх, хто його знав. Виступав за наполегливу працю, ніколи не змінював ставлення. У злетах і падіннях складної професії він завжди тримав голову високо піднятою і продовжував прагнути кращого та бути кращим", – сказав Шаул у заяві. "Наш час з Джонні був привілеєм, який ми б побажали кожному. Він би буквально дав вам останню сорочку. Після більш ніж десяти років разом він назавжди залишить пустку в наших серцях".

Актор зіграв Брандо, сина Гледіс Корбін (Бонні Борроуз), яка була одружена з наркоманкою Сашою Корбін (Софія Маттссон), у мильній опері телеканалу ABC з 2020 по 2022 рік. Він з’явився у понад 160 епізодах.

Вактор дебютував на телебаченні в драматичному серіалі "Армійські дружини", в якому він з’являвся в різних гостьових ролях між 2007 і 2009 роками. Він також був гостем у серіалах "Світ Дикого Заходу", The OA, "Станція 19","Агент X", "Криміналісти: мислити як злочинець", NCIS.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок