"Ван Піс", "Відьмак" і корейські дорами: що найчастіше дивилися на Netflix у другій половині 2023 року

"Ван Піс", "Відьмак" і корейські дорами: що найчастіше дивилися на Netflix у другій половині 2023 року

У другій половині 2023 року "Ван Піс" подивилися майже 72 млн разів
Кадр із серіалу "Ван Піс". скриншот із трейлера

Стримінгова платформа Netflix оприлюднила звіт стрічок та серіалів, які найчастіше дивилися на сайті з липня до грудня 2023 року. Список очолила "Ван Піс" — адаптація однойменної японської манґи 1997 року. Серіал має понад 541 млн годин перегляду і його подивилися майже 72 млн разів,

Звіт опублікували на сайті платформи 23 травня.

Загалом у другій половині 2023 року контент на Netflix дивитися протягом 90 млрд годин (у першому півріччі було 93 млрд годин).

"Ван Піс" не тільки має найбільшу кількість переглядів, а й більш ніж удвічі перевищив показник усіх аніме-фільмів та серіалів Netflix.

На другому місці — з 52,5 млн переглядів — німецький мінісеріал у жанрі трилера і криміналу "Любе дитя". На третьому, з 50,1 млн переглядів, британський серіал у жанрі драми, бойовика і трилера "Хто така Ерін Картер?"

Серед найпопулярніших також третій сезон серіалу "Люпен" (49,7 млн), третій сезон "Відьмака" (47,9 млн) та четвертий сезон "Сексуальної освіти" (46,3 млн).

Крім того, згідно з аналізом Netflix, реаліті-шоу "Гра в кальмари: The Challenge" (33 мільйони переглядів) збільшив кількість глядачів оригінального корейського серіалу "Гра в кальмара" на 34%, через три роки після прем'єри.

На платформі зазначають, що цей звіт підкреслює довговічність історій від Netflix — старі сезони знову стають популярними, коли виходять нові серії. Наприклад — три частини "Люпена" загалом зібрали майже 100 млн переглядів у другій половині 2023 року.

Також мають популярність й неангломовні шоу від Netflix — вони складають майже третину всіх переглядів. Найчастіше дивляться корейські (9%), іспанські (7%) та японські (5%) стрічки та серіали.

З найпопулярніших: "Посмішка для спадкоємця" (Південна Корея, 33,2 млн), Yu Yu Hakusho (Японія, 17 млн), "Берлін" (Іспанія, 11 млн), "Тіло у вогні" (Іспанія, 22,1 млн), "Мій коханий демон" (Південна Корея, 14,9 млн) та інші.

Повну таблицю, що охоплює перегляди на Netflix з липня по грудень 2023 року, а це 6 599 сезонів серіалів і 9 395 фільмів, можна подивитися тут.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок