Шерон Стоун і Стівен Фрай закликають дозволити Кевіну Спейсі відновити акторську кар'єру

Шерон Стоун і Стівен Фрай закликають дозволити Кевіну Спейсі відновити акторську кар'єру

Ідею повернути Кевін Спейсі в кіно підтримують Шерон Стоун та Стівен Фрай
Кевін Спейсі після судового засідання у Лондоні, 26 липня 2023 року. Getty Images/Chris J Ratcliffe

На початку травня на британському Channel 4 вийшов документальний фільм "Спейсі без маски" Документальний фільм "Спейсі без маски" містить свідчення чоловіків "щодо подій, які, за їхніми словами, відбулися між 1976 і 2013 роками".(Spacey Unmasked). Після цього голлівудські актори, серед яких Шерон Стоун, Стівен Фрай і Ліам Нісон, публічно виступили з підтримкою колеги та закликали дозволити йому повернутися до акторства.

Про це 15 травня розповідає The Telegraph.

Дворазовий лауреат "Оскара" Кевін Спейсі був фактично занесений до чорного списку кіно- і театральної індустрії з 2017 року, попри те, що суди у Великій Британії та США з нього зняли звинувачення у сексуальному насильстві.

Актриса Шерон Стоун припустила, що Спейсі став жертвою власної слави та успіху: "Я не можу дочекатися, коли побачу Кевіна за роботою. Він геній. Він такий елегантний і веселий, щедрий до безмежності й знає про своє ремесло більше, ніж більшість із нас коли-небудь дізнається".

Письменник, актор і ведучий Стівен Фрай також підтримав колегу, сказавши, що той часто був "незграбним і недоречним", але "присвятити цілий документальний фільм звинуваченням, які просто не схожі на злочини... як це можна вважати пропорційним і виправданим?"

Фрай погодився, що репутація Спейсі "зруйнована", але додав, що, на його думку, актор "заплатив свою ціну".

Цю думку також висловив Ліам Нісон. Він зазначив, що був засмучений, коли дізнався про звинувачення: "Кевін хороша людина і людина з характером. Особисто я вважаю, що наша індустрія потребує його і дуже за ним сумує".

Спейсі підтримали також актор Фарід Мюррей Абрагам та режисер Тревор Нанн.

Мюррей Абрагам зазначив, що ручається за колегу, і звинуватив гейтерів у тому, що ті нападають на "людину, яка публічно визнала свою відповідальність за певну поведінку, на відміну від багатьох інших".

Скандал навколо Кевіна Спейсі

Актор Ентоні Репп у 2017 році першим звинуватив Кевіна Спейсі в домаганнях у 1986 році, коли йому було 14. Тоді у розпалі був рух #MeToo проти сексуального насильства та домагань, зокрема з'явилися звинувачення проти режисера Гарві Вайнштейна.

Сам Спейсі заявив, що не пам'ятає такого інциденту, але попросив вибачення і зробив камінгаут. Пізніше, в інтерв'ю The Telegraph, він сказав, що проти нього "поспішають винести вирок".

Репп подав цивільний позов проти актора у федеральному суді на Мангеттені у Нью-Йорку, але 2022 року програв справу.

Крім Реппа, Спейсі у сексуальному насильстві та домаганнях звинуватили понад 10 людей, серед них актори Роберто Кавазос, Енді Хольтзман, бармен Кріс Ніксон, режисер Тоні Монтана.

У липні 2023 року суд присяжних у Лондоні визнав Спейсі невинним за всіма дев'ятьма пунктами звинувачення: про сексуальне насильство, спонукання до сексуальних дій без згоди та спонукання до статевого акту з проникненням.у справі про сексуальне насильство.

Також у травні 2024 року актор виграв цивільну справу: судове рішення було винесено "за замовчуванням" на користь позивача у справі про сексуальні домагання у 2008 році, оскільки адвокати актора не встигли вчасно подати заперечення. Тепер справу знову буде розглядати суд.

Кевін Спейсі — двічі лауреат премії "Оскар" (за найкращу чоловічу роль другого плану у "Звичайних підозрюваних" та за найкращу чоловічу роль у фільмі "Краса по-американськи").

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок