"Посмертне втілення мрії": лейбл Dnipropop випустив альбом електронного музиканта Михайла Бікетова, що загинув на фронті

"Посмертне втілення мрії": лейбл Dnipropop випустив альбом електронного музиканта Михайла Бікетова, що загинув на фронті

Лейбл Dnipropop посмертно випустив альбом електронного музиканта Михайла Бікетова
Dnipropop випустив альбом електронного музиканта Михайла Бікетова, що загинув на фронті. Колаж — Вікторія Желєзна/Суспільне

Дніпровський лейбл Dnipropop випустив посмертний альбом електронного музиканта Михайла Бікетова. Він був аеророзвідником та другом формації Module, загинув 26 березня під час виконання бойового завдання.

Альбом "Пам'ятка [DNP020]" складається з 15 треків, здебільшого створених із матеріалу, записаного в бліндажах та імпровізованій міністудії на ППД впритул до лінії бойового зіткнення в проміжках між виконанням завдань аеророзвідника у складі Module Squad. Матеріал зібрав його побратим та учасник Dnipropop Dalek, а звів Юрій Буличев.

"Посмертне втілення Мішиної мрії — ось що для нас цей реліз, — розповідає Суспільне Культура резидент лейбла Євген Гордєєв, — Я спілкувався з ним в останній день його відпустки, це був його день народження. У Всевишнього своєрідне «почуття гумору». Майже одразу по поверненню на позиції Міші не стане. Далек виживе неймовірним дивом, побратимів відкопуватимуть голими руками. Одразу по поверненню Далека в Дніпро ми почали викачувати матеріал із носіїв, систематизувати його та мастерити. Матеріалу направду набагато більше".

Dnipropop пишуть, що Міша Бікетов мріяв видатися на лейблі й "не полишив цієї мети, навіть попри добровільне залучення до лав ЗСУ з перших днів вторгнення". Вони також згадують, що Міша "вирізнявся окремим баченням та неабияким хистом. І зрештою вдався до самостійних експериментів з вивчення і застосування електронних інструментів".

"Унікальність альбому не вичерпується військовим контекстом. У цих сирих нечесаних нарисах лунає голос покоління. Їхня щирість. Їхня іронія. Їхня... вічна молодість", — Dnipropop.

Михайло Бікетов — електронний музикант, поет, волонтер та військовослужбовець, учасник Module Squad — об'єднання творчої спільноти Module та лейблу Dnipropop, яке стало частиною 128 бригади ТРО ЗСУ.

Послухати альбом DrumMishanya "Пам'ятка [DNP020]" можна за посиланням.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок