Тейлор Свіфт, Біллі Айліш та BTS: які оркестрові кавери з'являться у третьому сезоні "Бріджертонів"

Тейлор Свіфт, Біллі Айліш та BTS: які оркестрові кавери з'являться у третьому сезоні "Бріджертонів"

Третій сезон "Бріджертонів" зʼявиться на Netflix 16 травня
Колін і Пенелопа у третьому сезоні серіалу "Бріджертони". Instagram/bridgertonnetflix

Уже 16 травня на стримінговій платформі Netflix зʼявиться перша частина третього сезону серіалу "Бріджертони". На глядачів знову очікують оркестрові кавери на відомі поппісні разом із класичними мелодіями.

Про це 13 травня розповідає Variety.

Третій сезон "Бріджертонів" матиме 8 серій, які розділені на дві частини. Прем'єра перших чотирьох відбудеться 16 травня, а наступних чотирьох — 13 червня.

У перших серіях можна буде почути такі сучасні пісні в інструментальному виконанні:

Зокрема, кавер на пісню Ніка Джонаса виконав лос-анджелеський гурт Shimmer. А пісню Тейлор Свіфт і Лани Дель Рей записав Atwood Quartet.

Музичний керівник третього сезону "Бріджертонів" Джастін Кампс зауважив, що, на його думку, цій історії підходять не лише "пісні з минулого", а й сучасні хіти можуть мати сенс: "Все залежить від сценарію, а потім від тем. І іноді спочатку йдеться про те, що відповідає хореографії, а потім про те, що відповідає сцені та емоціям".

Він додав, що у цьому сезоні музичні моменти з'являться не лише в епізодах балів.

Про що буде третій сезон

Цього разу історія розгортатиметься навколо персонажів Коліна Бріджертона та Пенелопи Фезерінгтон.

Колін повертається зі довгої подорожі й бачить подругу свого дитинства, Пенелопу, в абсолютно новому світлі. Але зблизитися парі заважають таємниці, які вони приховують одне від одного.

Більшість акторів повернуться і в цьому сезоні. Зокрема, Нікола Коклен знову втілить образ Пенелопи, а Люк Ньютон — Коліна.

Також зможемо знову побачити Джонатана Бейлі (Ентоні), Рут Геммелл (Вайолет), Аджоа Андо (леді Денбері) і, звісно, акторів, які грають решту членів клану Бріджертонів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок