У Кракові відбудеться прем'єра фільму Радинського "Там, де закінчується Росія"

У Кракові відбудеться прем'єра фільму Радинського "Там, де закінчується Росія"

У Кракові відбудеться прем'єра фільму Радинського "Там, де закінчується Росія"
Кадр із фільму "Там, де закінчується Росія" взятий з фільму "Білий олень тундри". Krakov film festival

На Краківському кінофестивалі, що проходитиме з 26 травня до 2 червня, відбудеться прем'єра документальної стрічки режисера Олексія Радинського "Там, де закінчується Росія".

Про це йдеться на сайті кінофестивалю

Фільм створений на основі кінохронік, відзнятих українськими кінематографістами у Сибіру в 1980-х. У 2022 році під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну ці кадри виявили в Києві. Саме вони "стали відправною точкою для фільму-есе", зазначають на фестивалі.

У кінокартині режисер Олексій Радинський зображує роздуми про російський імперіалізм, руйнування довкілля та утиски корінного населення в російських колоніях. Над сценарієм стрічки працював Радинський, звукорежисером фільму став Андрій Борисенко, монтаж виконав Олексій Радинський спільно з Тарасом Співаком, а продюсувала стрічку Kюба Кнорозок.

Хто такий Олексій Радинський

Він є режисером та публіцистом. Його творчий доробок показували в Обергаузені на Міжнародному фестивалі короткометражного кіно, DOK Leipzig, e-flux в Нью-Йорку, Kraków IFF, S A V V Y Contemporary у Берліні та на Docudays в Києві та інших подіях. Радинський зрежисував такі фільми:

  • "Випадок у музеї" (2013);
  • "Інтеграція" (2014);
  • "Люди, які прийшли до влади" (2015);
  • "Зсув" (2016);
  • "Київський фільм. Епізод перший" (2017);
  • "Колір фасаду: синій" (2019);
  • "Колообіг" (2020).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок