"20 днів у Маріуполі" — найпопулярніший фільм в українському Netflix за останній тиждень квітня

"20 днів у Маріуполі" — найпопулярніший фільм в українському Netflix за останній тиждень квітня

"20 днів у Маріуполі" додали на Netflix 21 квітня 2024 року
Фільм "20 днів у Маріуполі" очолив рейтинг на Netflix. Netflix

Згідно зі статистикою стримінгової платформи Netflix, документальна стрічка "20 днів у Маріуполі" очолила список найпопулярніших фільмів в Україні за останній тиждень квітня.

Оскароносну стрічку Мстислава Чернова додали на стримінг 21 квітня.

Документальний фільм розповідає про перші тижні бойових дій у Маріуполі Донецької області під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну 2022 року.

Кіно стало найкасовішим документальним фільмом в Україні у 2023 році, зібравши 500 тисяч гривень тільки за перший вікенд прокату.

Стрічка перемогла у номінації "Найкращий документальний фільм" британської кінопремії BAFTA. А Мстислав Чернов отримав премію Гільдії режисерів США (DGA Awards) за "видатні режисерські досягнення в документальному кіно".

Крім того, "20 днів у Маріуполі" — перший український фільм, який отримав "Оскар". У 2024 році стрічка здобула нагороду як найкращий документальний фільм.

20 днів у маріуполі топ 1 на нетфлікс
Фільм "20 днів у Маріуполі" очолив рейтинг. Скриншот із сайту Netflix

Також у топі на Netflix друга частину американського науково-фантастичного пригодницького фільму режисера Зака Снайдера "Бунтівний місяць" та комедія 2024 року режисера Джона Розенбаума "Дятел Вуді йде до табору". Ця історія заснована на однойменному мультиплікаційному персонажі та є окремим продовженням фільму "Дятел Вуді" 2017 року.

Серед серіалів найпопулярнішим за останній тиждень квітня став проєкт, створений Гаєм Річі для Netflix, — "Джентльмени".

Крім того, напередодні виходу четвертого сезону серіалу "Бріджертони" українці передивляються попередні — у топ увійшли перший та другий сезони, на 8 та 9 місцях відповідно.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок