Побила власний рекорд: за перші три дні Тейлор Свіфт продала 700 000 вінілових платівок нового альбому

Побила власний рекорд: за перші три дні Тейлор Свіфт продала 700 000 вінілових платівок нового альбому

Попередній рекорд з продажу вінілу належав теж Тейлор Свіфт
Тейлор Свіфт. Instagram/taylorswift

Новий альбом Тейлор Свіфт The Tortured Poets Department продовжує бити рекорди. Свіфт перевершила сама себе — лише за три дні вдалося продати 700 000 вінілових платівок.

Про це 23 квітня розповідає Variety.

Перед релізом альбому музикантка анонсувала чотири вінілові версії The Tortured Poets Department, кожна з яких містить 16 пісень з основного трекліста альбому плюс одну бонус-пісню:

  • The Manuscript;
  • The Albatross;
  • The Bolter;
  • The Black Dog.

Попередній рекорд належав також релізу Свіфт — альбом 1989 (Taylor's Version) розійшовся тиражем 693 000 екземплярів за сім днів. До цього її платівка Midnights за тиждень розійшлася кількістю 570 000 екземплярів.

Що відомо про альбом The Tortured Poets Department

The Tortured Poets Department — це перший повністю новий альбом співачки після Midnights 2022 року. До того Свіфт перевидавала свої старі альбоми.

Він містить 31 пісню: перші 16 треків вийшли зранку 19 квітня, а всього через кілька годин було випущено ще 15, що потішило шанувальників, а також викликало шалений ажіотаж у музичних журналістів.

Раніше Суспільне Культура розповідало, що альбом після виходу побив рекорд за кількістю прослуховувань на Spotify за один день, досягнувши позначки в понад 300 мільйонів.

Крім того, пісня Fortnight за участі Post Malone стала найпопулярнішим треком на Spotify за один день з 18,4 мільйонами прослуховувань.

У перший день релізу в США Свіфт продала 1,4 мільйона альбомів, перевищивши показник у 1,359 мільйона альбому 1989 (Taylor's Version). Це найбільше за тиждень продажів платівки музикантки у США за всю історію.

Остаточні цифри першого тижня продажів альбому оголосять у неділю, 28 квітня. Також очікують, що платівка очолить чарт Billboard 200 (від 4 травня) та чарт у Великій Британії у п'ятницю, 26 квітня.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок