Організатори Coachella заплатять штраф через те, що виступ Лани Дель Рей закінчився пізніше на 13 хвилин

Організатори Coachella заплатять штраф через те, що виступ Лани Дель Рей закінчився пізніше на 13 хвилин

Coachella заплатить штраф через Лану дель Рей
Лана Дель Рей. Х/@LDRCRAVE

Другий вікенд фестивалю Coachella завершився. Однак не без проблем — через порушення правил міста Індіо йому загрожує штраф у $28 000 (1,1 млн гривень).

Про це 22 квітня розповідає TMZ.

Штраф загрожує від міста Індіо, де проходить захід, — через те, що виступ Лани дель Рей, який розпочався пізніше, ніж очікувалося, закінчився пізніше за дозволений час.

Представник міста підтвердив виданню, що через те, що виступ дель Рей 19 квітня затягнувся на 13 хвилин, організаторам фестивалю доведеться заплатити.

Раніше промоутер Coachella Goldenvoice та місто Індіо уклали угоду щодо обмеження часу проведення заходів, згідно з якою фестиваль сплачує штраф у розмірі $20 000 за затримку концерту на п'ять хвилин та додатково $1000 щохвилини після цього.

Це не перший випадок, коли організаторів Coachella штрафують.

У 2023 році штрафи за порушення часових обмежень протягом перших вихідних становили $117 000. Тоді виступи затрималися в усі три ночі — на 25 хвилин у п'ятницю, на 22 хвилини в суботу і на 25 хвилин у неділю.

А у 2022 році місто виписало штрафів на $61 000 також через порушення у два вихідні дні фестивалю.

Що відомо про Coachella

Coachella або Фестиваль музики та мистецтв в долині Коачелла — триденний (раніше одно- або дводенний) музичний фестиваль, який проводять у місті Індіо, штат Каліфорнія. На заході виступає багато музичних виконавців різних жанрів, а також представлені художні інсталяції та скульптури.

Вперше захід відбувся в 1999 році, а з 2001 року його проводять щороку в третій або четвертий вихідний квітня.

Трьома хедлайнерами фестивалю у 2024 році стали Лана дель Рей, Tyler, The Creator та Doja Cat.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок