В'язниця, заборонний ордер і компенсація: завершився суд над сталкеркою Гаррі Стайлза, яка надіслала йому 8000 листів

В'язниця, заборонний ордер і компенсація: завершився суд над сталкеркою Гаррі Стайлза, яка надіслала йому 8000 листів

Суд над сталкеркою Гаррі Сталза завршився 19 квітня 2024 року
Гаррі Стайлз. Фото: harrystyles/Instagram

Сталкерка, яка надіслала музиканту Гаррі Стайлзу 8000 рукописних листів і листівок менше ніж за місяць, потрапила до в'язниці та має виплатити компенсацію.

Про це 19 квітня розповідає BBC.

Майру Карвальо засудили до 14 тижнів ув'язнення після того, як вона визнала себе винною за звинуваченням у переслідуванні, повідомили в Королівському суді Гарроу.

Вона також отримала заборонний ордер на 10 років, їй не можна:

  • відвідувати будь-які заходи, де буде музикант;
  • будь-як контактувати зі Стайлзом (прямо чи опосередковано);
  • в'їжджати в район на північному заході Лондона.

Вона також повинна виплатити компенсацію в розмірі 134 фунтів стерлінгів (6 646 гривень).

Майра Карвальо надсилала Стайлзу рукописні листи й замовила для нього серію листівок в інтернеті, повідомляли в Королівському суді Гарроу. Прокурори стверджують, що деякі з листівок були весільними. Також два листи були доставлені артисту особисто в руки.

У 2019 році бездомний чоловік, який кілька місяців жив біля будинку Стайлза, був визнаний винним у переслідуванні співака. Музикант розповів суду, що після переслідування він відчував себе "наляканим" і "дуже незручно".

Хто такий Гаррі Стайлз

Гаррі Стайлз — британський співак, автор пісень та актор. Він розпочав свою музичну кар'єру у 2010 році з участі в шоу The X Factor. Після того як хлопець не досяг успіху у відборі вокального конкурсу, він разом із чотирма іншими учасниками шоу заснував бойзбенд One Direction, який згодом став одним із найуспішніших гуртів за весь час.

Музикант підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення — кліп для Стайлза на пісню As It Was українська режисерка Таню Муіньо закінчувала знімати якраз наприкінці лютого 2022 року.

Артист неодноразово підіймав український прапор на концертах, а на музичному фестивалі Coachella-2022 після його виступу на екрані з'явився синьо-жовтий відеоряд.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок