Квентін Тарантіно відмовився знімати "Кінокритика", який мав стати його останнім фільмом

Квентін Тарантіно відмовився знімати "Кінокритика", який мав стати його останнім фільмом

Квентін Тарантіно не буде знімати свій останній фільм
Квентін Тарантіно. Фото: Massimo Insabato/Getty Images

Американський режисер Квентін Тарантіно відмовився знімати фільм "Кінокритик" (The Movie Critic), який мав стати його останнім фільмом.

Першим про це повідомив Deadline, а також повідомляє Variety.

Тарантіно заявляв, що піде на пенсію на пенсію після свого десятого фільму. Його повнометражний дебют відбувся у 1992 році незалежною кримінальною драмою "Скажені пси", а в 1994 році Тарантіно зняв "Кримінальне чтиво", що здобуло "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю.

Саме "Кінокритик" мав стати десятим повнометражним фільмом. За даними джерел, Тарантіно не збирається переписувати сценарій або відновлювати проєкт. Режисер планує переорієнтуватися на нові ідеї.

На головну роль у фільмі був запрошений Бред Пітт, проте невідомо, чи була підписана угода про співпрацю. Раніше Тарантіно розповідав, що дія фільму відбуватиметься у 1977 році, події зосереджені на невідомому кінокритику, який писав гострі рецензії для порнографічних фільмів. Також ходили чутки, що Пітт міг би втілити у фільмі свого видозміненого персонажа Кліффа Бута з фільму "Одного разу в Голлівуді".

Тарантіно коротко згадував "Кінокритика" на Каннському кінофестивалі минулого року, зазначивши, що нічого не може розповісти, та просив терпіння.

Наразі невідомо, який проєкт режисер обере наступним, адже він також відмовився від ідеї зняти фільм "Зоряний шлях" у 2019 році, зазначивши, що проєкт був занадто масштабним. "Дивіться, можливо, я придумаю дійсно велику ідею. Але зараз мені подобається ідея меншої аудиторії майже у всьому", – сказав він тоді.

У 2022 році Тарантіно розглядав ідею створення восьмисерійного телесеріалу, але й цей проєкт так і не був реалізований.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок