Двоє фанатів Ани де Армас два роки судилися з Universal через те, що акторку вирізали з фінальної версії фільму

Двоє фанатів Ани де Армас два роки судилися з Universal через те, що акторку вирізали з фінальної версії фільму

Шанувальники Ани де Армас судилися з Universal
Акторка Ана де Армас на прем'єрі фільму "Небезпечне побачення", Нью-Йорк, 18 квітня 2023 року. AP/Evan Agostini

Пітер Росза та Конор Вульф взяли напрокат стрічку "Вчора" на Amazon Prime, оскільки сподівалися там побачити акторку Ану де Армас. Однак із фінальної версії стрічки вирізали її роль, тож двоє шанувальників два роки судилися зі студією Universal.

Про це повідомляє Variety.

У 2022 році двоє чоловіків подали до суду на Universal, стверджуючи, що їх ошукали на 3,99 долара кожного — стільки коштував перегляд фільму. Ана де Армас з'явилася у трейлері до фільму "Вчора", але до фінальної версії фільму її епізодична роль не потрапила. Позивачі стверджували, що студія випустила оманливий трейлер.

Федеральний суддя спочатку встановив, що трейлери до фільмів не захищені від неправдивих рекламних заяв. Врешті чоловіки мали покрити 126 705 доларів судових витрат Universal.

Позиція Universal базувалась на тому, що трейлер є витвором мистецтва та захищеним Першою поправкою до конституції США про свободу слова. Студія заявила, що якщо трейлери розглядатимуть просто як рекламу, то глядачі можуть подавати до суду щоразу, коли вважатимуть, що фільм не відповідає трейлеру. Однак суддя вирішив, що трейлери насамперед підпадають під дію законів про неправдиву рекламу.

Адвокати позивачів заявляли, що всі, хто купували квиток на фільм чи брали його напрокат, були обдурені, оскільки не побачили у стрічці Ану де Армас, яка була у трейлері. Однак адвокати не змогли в суді довести, що вони дійсно очікували побачити цю акторку у фільмі, щоб отримати компенсацію.

Загалом студія вважає, що вона була змушена витратити два роки та близько 600 тисяч доларів через "безглуздий позов" на юридичні послуги. У студії ж вважали, що справжня вартість позову — трохи більш ніж 7 доларів, тобто кошти, які двоє чоловіків витратили на перегляд фільму. Натомість адвокати позивачів спершу вважали, що позов коштує мільйони доларів, а потім вирішили, що каліфорнійські суди фальсифікують рішення на користь студії.

12 квітня двоє глядачів та Universal прийняли мирову угоду, умови якої не розголошують.

Про фільм "Вчора"

Фільм "Вчора" про музиканта Джека вийшов у 2019 році. Після певної події герой виявляє, що він єдина людина на Землі, яка пам'ятає The Beatles. Потім він здобуває славу після відтворення їхньої дискографії. Де Армас мала з'явитися ненадовго, наприкінці фільму, як костюмерка Джека. Її роль вирізали зі стрічки після тестових показів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок