Створення дипфейк-порно може стати кримінальним злочином в Англії та Вельсі

Створення дипфейк-порно може стати кримінальним злочином в Англії та Вельсі

В Англії та Вельсі створення дипфейк-порно може стати кримінальним злочином
В Англії та Вельсі створення дипфейк-порно може стати кримінальним злочином. Pinterest

Створення відверто сексуального контенту за допомогою штучного інтелекту незабаром може стати кримінальним злочином в Англії та Вельсі.

Про це повідомляє CNN.

Міністерство юстиції Великої Британії ініціювало законопроєкт, який перешкоджатиме поширенню дипфейків сексуального напряму. Такий контент охоплюватиме фото- або відеозображення — як порнографічні, так і просто кадри оголеного тіла. Навіть якщо автор чи авторка не має наміру поширювати ці матеріали, їм загрожує ув'язнення і штраф.

Таку ініціативу впроваджують через те, що зростає занепокоєння щодо використання штучного інтелекту з метою сексуальної експлуатації жінок.

Нові пропозиції стосуються саме дорослих осіб, адже законодавство Англії та Вельсу вже карає за підроблення відвертих сексуальних зображень із неповнолітніми.

Як зазначає CNN, міністерка у справах жертв і захисту населення Великої Британії Лора Фарріс в інтерв'ю телеканалу ITV поділилася, що, наскільки їй відомо, дві країни Великої Британії першими у світі заборонять створення сексуальних дипфейків. За її словами, дипфейки є прикладом того, "як певні люди прагнуть принизити й дегуманізувати інших, особливо жінок".

"Це нове правопорушення надсилає кришталево чіткий сигнал про те, що створення таких матеріалів є аморальним, часто жінконенависницьким, і це злочин", — наголосила Фарріс.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок