Готичний ретродетектив від Кокотюхи та радіодрама за мотивами повісті Наталени Королеви: прем'єри на Радіо Культура

Готичний ретродетектив від Кокотюхи та радіодрама за мотивами повісті Наталени Королеви: прем'єри на Радіо Культура

15 квітня детектив Кокотюха, 17 квітня радіодрама на Радіо Культура
Радіо Культура. Cуспільне

На Радіо Культура можна буде почути дві прем'єри: 15 квітня звучатиме готичний ретродетектив від Андрія Кокотюхи, а 17 квітня — радіодрама, створена за мотивами повісті Наталени Королеви "Без коріння".

Аудіокнижка Андрія Кокотюхи

Прем'єра аудіокнижки відбудеться 15 квітня, о 20:30 в ефірі Радіо Культура.

Готичний ретродетектив "Таємне джерело" читатиме Денис Денисенко.

Сюжет роману розгортається на Тернопільщині, у селі Гайворон, в період глухих радянських років. Там за дуже короткий проміжок часу сталися три загадкові смерті. Усі троє загиблих були партійними та комсомольськими діячами, а їхні смерті пов'язані з вживанням джерельної води. Чи був скоєний злочин, чи це проста необережність? Чи трапляться подібні загадкові випадки знову?

"Твір для прихильників детективного жанру і ретророманів. Андрій Кокотюха майстерно закрутив сюжет твору: до кінця тримає інтригу, містичні події ніби затягують і роблять читача активним учасником. Люблю працювати з таким матеріалом", — поділилася продюсерка проєкту Світлана Свиридко.

Всі аудіокнижки від Радіо Культура можна слухати в архіві програми "Аудіокнижка".

Радіодрама

Радіодрама "Шовкова пані", створена за мотивами повісті Наталени Королеви "Без коріння", звучатиме в ефірі Радіо Культура 17 квітня, о 21:00.

Ролі виконують:

  • українська акторка — Тетяна Кришталь;
  • український актор, народний артист України — Василь Чорношкур;
  • актор театру та кіно — Іван Шаран.

"Героїня історії «Шовкова пані» зустрічає містичну пані, яка уособлює янгола-охоронця, що своєю появою відводить лихо від героїні. Думаю, що в житті кожного з нас є янгол, чи просто стороння сила, дух, який з'являється у найважчий для людини час", — розповідає режисерка-постановниця Наталія Коломієць.

Наталена Королева — письменниця й аристократка, що мала титул графині. Крім української, вона знала французьку, польську, іспанську, арабську та італійську мовами. Навчалася в Київському інституті шляхетних дівчат, була захоплена театром і літературою.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок