Унікальна експозиція: Музей Ханенків лише на день виставить картину "Алегорія слуху"

Унікальна експозиція: Музей Ханенків лише на день виставить картину "Алегорія слуху"

Музей Ханенків лише на день виставить картину "Алегорія слуху"
Проєкт "Крізь потаємні дверцята" у музеї Ханенків. Музей Ханенків

У межах проєкту "Крізь потаємні дверцята" 11 квітня у Музеї Ханенків відбудеться одноденна експозиція видатного твору Мартена Пепейна "Алегорія слуху".

Про це повідомляють на сторінці музею у Facebook.

У межах проєкту "Крізь потаємні дверцята" музей двічі на місяць представляє один музейний предмет зі своєї 25-тисячної колекції. Цього разу це буде картина Мартена Пепейна "Алегорія слуху".

Лише протягом одного дня можна подивитись картину "Алегорія слуху" Мартена Пепейна у музеї Ханенків
Фрагмент картини "Алегорія слуху" Мартена Пепейна. Музей Ханенків

На кураторській екскурсії Олена Живкова розповість про алегоричний зміст картини Пепейна, її біблійні алюзії та історію відкриття авторства цього твору. Також вона поділиться історією, як картина потрапила до музею.

З початку повномасштабної війни колекція музею була захищена та законсервована, однак предметам потрібен постійний догляд реставраторів і кураторів. Така можливість дозволяє час від часу виводити на показ один предмет і представляти його на тимчасовому експозиційному майданчику. Це може бути як відомий відвідувачам шедевр, так і предмет, що довгий час перебував у депозитарії. Проте кожен з них є цінним і несе свою унікальну історію, якою музей буде ділитися з відвідувачами.

Проєкт стартував 29 лютого, тоді у "Золотому кабінеті" експонували один твір із колекції мистецтва Азії.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок