Фільм Птушкіна зібрав 2,3 млн грн за перший вікенд — це рекорд зборів для документального кіно

Фільм Птушкіна зібрав 2,3 млн грн за перший вікенд — це рекорд зборів для документального кіно

"Ми, наші улюбленці та війна" зібрав 2,3 млн грн за перший вікенд
Кадр з фільму "Ми, наші улюбленці та війна". Фото: Green Light Films

Стрічка "Ми, наші улюбленці та війна" Антона Птушкіна зібрала за перший вікенд показів 2,3 млн грн — це більше, ніж документальний фільм "20 днів у Маріуполі" зібрав за 16 тижнів показу.

Про це СЕО дистриб’юторської компанії Green Light Films Вероніка Ясінська повідомила Forbes Україна.

У день прем'єри — 4 квітня — фільм "Ми, наші улюбленці та війна" зібрав 359 000 грн — за словами Ясінської, це найбільший боксофіс за перший день для документального кіно. Ця стрічка стала дебютним українським релізом Green Light Films.

"Це однозначно успішний старт прокату для будь-якого, не лише документального фільму", — сказала Ясінська.

Вона повідомила, що "Ми, наші улюбленці та війна" показали 142 кінотеатри на 174 екранах. Стрічку щоденно показували близько 240 разів. Водночас в Україні зараз функціонують близько 190 кінотеатрів, підсумувала генеральна директорка Green Light Films.

За даними Forbes, "20 днів у Маріуполі" Мстислава Чернова, наразі найкасовіший український документальний фільм, за 16 вікендів зібрав 2,1 млн грн та майже 17 000 глядачів. Після перемоги на премії "Оскар" стрічку знову почали показувати в кінотеатрах, а також вона стала доступна в українських онлайн-кінотеатрах. Станом на початок квітня 2024-го "20 днів у Маріуполі" зібрали 8,7 млн грн.

Більше про фільм "Ми, наші улюбленці та війна"

Антон Птушкін, тревел-блогер, мандрівник, відомий як ведучий програми "Орел і решка". У 2022 році блогер почав випускати свої відео на новому YouTube-каналі з меншою аудиторією виключно англійською й українською мовами. Він вирішив відмовитися після повномасштабного вторгнення Росії в Україну від використання російської мови у своєму блозі.

У 2024 році "Ми, наші улюбленці та війна" відкрили програму фестивалю документального кіно Doc Kyiv Fest. В стрічці оповідається про взаємини людей і їхніх тварин на тлі вторгнення Росії в Україну. Фільм ведучий створив у копродукції з канадською кінокомпанією Yap Films.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок