У Spotify тепер можна створювати плейлісти за допомогою ШІ: хто має доступ до нової функції

У Spotify тепер можна створювати плейлісти за допомогою ШІ: хто має доступ до нової функції

Нова функція Spotify з ШІ: що відомо
Нова функція Spotify з ШІ: що відомо. unsplash

Музична платформа Spotify тестує функцію зі штучним інтелектом. Тепер користувачі зможуть створювати плейлісти під будь-яку ситуацію за текстовим запитом.

Про це стало відомо із сайту Spotify.

Наразі функція доступна в бета-версії для користувачів преміумакаунтів у Великій Британії та Австралії. Поки немає інформації про те, коли вона з'явиться в інших регіонах, зокрема в Україні.

Оновлення Spotify спрощує процес пошуку музики під певний контекст. Якщо користувачу чи користувачці не підійшов жоден з публічних плейлістів, вони можуть створити власний за допомогою текстового запиту. У ньому варто описати жанр та\або ситуацію: наприклад, "треки для кінної прогулянки на заході сонця", "плейліст, щоб я відчув себе головним героєм", "інді-фолк музика для релаксу" тощо.

Створений плейліст можна корегувати за допомогою підказок: попросити додати більше джазових композицій або підібрати динамічніші треки. Також можна власноруч видаляти композиції з добірки.

"Завдяки AI Playlist ви можете без зусиль перетворювати свої найкреативніші ідеї на плейлісти", — зазначають у компанії.

Як створити плейліст у Spotify за допомогою ШІ

  1. Перейти у розділ "Твоя бібліотека" в застосунку Spotify (нижній правий куток екрана).
  2. Натиснути на "+" у верхньому правому куті екрану й обрати "Список відтворення ШІ".
  3. Обрати один із запропонованих варіантів або ж ввести власний запит. Розробники зазначають, що він має бути "креативним і конкретним".
  4. Після цього нейромережа підбирає персоналізований пісенний мікс. Його можна відредагувати й за бажанням зберегти у своїй медіатеці.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок