Стало відомо, хто стане першою героїнею нового сезону музичного шоу "Artилерія"

Стало відомо, хто стане першою героїнею нового сезону музичного шоу "Artилерія"

Кого послухати: нова українська музика на Суспільне Культура
Артистка Чуприненко стане першою героїнею нового сезону музичного шоу "Artилерія". Колаж — Вікторія Желєзна/ Суспільне

Перший епізод сезону вийде вже цієї неділі, 7 квітня.У програмі сезону — нові рубрики, популярні (та не дуже) гурти та виконавці, а також створення нової музики разом з артистами.

Новий випуск познайомить глядачів з авторкою терміна "документальна пісня", співачкою та акторкою Малого театру Марусею Чуприненко.

Артистка Чуприненко відома пронизливими документальними текстами, які співає в мінімалістичному акустичному супроводі.

Користувачі TikTok ділилися спогадами про рідний дім під пісню "Степ", а відеоробота на пісню "Нравишся" стала одним із найбільш милих кліпів 2023 року.

Ведуча Юлія Ткачук побувала з Марусею на репетиції та виставі в Малому театрі та на концерті для волонтерів у кафе "Вавилон". Разом із виконавицею будемо вони говоритимуть про виступи перед військовими, людей, про яких вона пише пісні, переживання втрати батька та любов до рідної Херсонщини. Також разом спробують придумати текст для нової пісні, яку надалі вдосконалюватимуть інші герої шоу.

Artилерія — шоу Суспільне Культура, яке розкриває нові імена української музики, говорить про проблеми та виклики всередині індустрії та документує зміни, що сталися з музичною сценою унаслідок повномасштабного вторгнення. Разом з ведучою Юлією Ткачук новий сезон розкриє залаштунки процесу творчості унікальних українських артистів, їхні переживання та страхи, а також особливості їхньої музики.

Дивіться попередні випуски "Artилерії" у плейлісті.

Читайте матеріали в межах проєкту на нашому сайті.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок