Новий альбом Бейонсе називатиметься Cowboy Carter та вийде наприкінці березня

Новий альбом Бейонсе називатиметься Cowboy Carter та вийде наприкінці березня

Новий альбом Бейонсе називатиметься Cowboy Carter та вийде наприкінці березня
. Фото: Michael Kovac/Getty Images

Бейонсе випустить новий альбом вже 29 березня. Він стане другим актом у трилогії альбомів, першим з яких був Renaissance.

Про це повідомляє пресслужба співачки.

Альбом Cowboy Carter буде зроблений у стилі кантрі. Раніше під час Супербоулу-2024 Бейонсе випустила два треки з альбому — 16 Carriages і Texas Hold ’Em. Завдяки другому артистка стала першою темношкірою співачкою, яка очолила чарт Billboard’s Hot Country Songs. Texas Hold ’Em також очолив чарт Billboard Hot 100 і став уже дев'ятим треком співачки, що досягнув цього результату.

Разом з анонсом назви альбому та дати виходу пресслужба Бейонсе опублікувала ймовірну обкладинку альбому, а також — обкладинки платівок та CD-дисків.

Beyoncé видає новий альбом Cowboy Carter
Обкладинки до вінілу Beyoncé — Cowboy Carter. Прес-служба Бейонсе

Першу частину трилогії Renaissance співачка випустила в липні 2022 року. Альбом віддавав шану темношкірому квір-ком'юніті та наслідував танцювальну і хаус-музику 70-х. Разом із цим альбомом Бейонсе поїхала в тур 39 містами світу, упродовж якого заробила понад пів мільярда доларів, а також зняла документальний фільм, який транслювали в кінотеатрах. Альбом Renaissance був номінований у двох категоріях на "Ґреммі-2023" та отримав нагороду як "Найкращий танцювальний / електронний альбом".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок