Наглядова рада УКФ запропонувала трьох кандидаток на посаду голови фонду: хто нею може стати

Наглядова рада УКФ запропонувала трьох кандидаток на посаду голови фонду: хто нею може стати

Наглядова рада УКФ запропонувала трьох кандидаток на посаду голови фонду: хто нею може стати
.

Новообрана наглядова рада Українського культурного фонду визначила три кандидатури на посаду голови. Це Галина Григоренко, Наталія Кривда та Ірина Подоляк.

Про це 4 березня повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

За процедурою новообрані члени ради мають подати три кандидатури на розгляд Мінкульту, а т. в. о. міністра Ростислав Карандєєв має затвердити на посаду.

Голова УКФ працює на громадських засадах. У вимогах:

  • бути фахівцем чи фахівчинею в сфері культури;
  • мати бездоганну ділову репутацію;
  • мати високий суспільний авторитет;
  • вільно користуватися державною мовою та іноземною мовою — однією з офіційних мов Ради Європи.

Безпосереднє організаційно-фінансове керівництво фондом здійснює виконавчий директор, якого наглядова рада обирає на відкритих конкурсних засадах.

Галина Григоренко раніше обіймала посаду заступниці міністра культури та інформаційної політики (з липня 2022 року до липня 2023 року, коли написала заяву на звільнення за власним бажанням). До цього вона очолювала Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти.

Наталя Кривда — докторка філософських наук, яка спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам'яті. Раніше вона брала участь у роботі УКФ як експертка та оцінювала проєкти в різних програмах та секторах фонду.

Ірина Подоляк раніше була народною депутаткою, та працювала заступницею міністра культури молоді і спорту (до 2020 року). Зараз співпрацює з незалежним антикорупційним центром NGL.media.

Що відомо про нову наглядову раду

У лютому остаточно обрали новий склад наглядової ради:

Наглядова рада УКФ — це один з органів управління Українського культурного фонду. Загалом у наглядовій раді 9 членів та членкинь. Строк їхніх повноважень — три роки.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок