У США на аукціон виставили місце у склепі поруч з Мерилін Монро та реквізит із фільму "Титанік"

У США на аукціон виставили місце у склепі поруч з Мерилін Монро та реквізит із фільму "Титанік"

У США на аукціон виставили місце у склепі поруч з Мерилін Монро та реквізит із фільму "Титанік"
.

У США на аукціонах продають реквізит з фільму Джеймса Кемерона "Титанік", а також місце у склепі поруч з Мерилін Монро.

Про це пишуть The Telegraph та Daily Mail.

Місце у склепі біля Мерилін Монро

Віддані шанувальники Мерилін Монро мають можливість бути похованими поруч з нею — на аукціон Julien's Auctions виставили місце у склепі біля акторки.

Його оцінюють від 200 000 до 400 000 доларів (від 7,6 млн до 15,3 млн доларів). Це місце розміщене не тільки біля Монро, а й неподалік засновника Playboy Г'ю Гефнера.

Мартін Нолан, виконавчий директор Julien's Auctions, сказав: "Мерилін є світовою іконою, і хоча вона померла молодою, привабливість блондинки-бомби живе і сьогодні. Ми очікуємо, що аукціон викличе інтерес у всьому світі".

Він додав, що загалом на аукціоні буде представлено понад 140 лотів — ці предмети або належали колись акторці, або пов'язані з нею.

Це і її особисті речі, як-от чорна вечірня сукня в стилі Мей Вест із фільму The Seven Year Itch 1955 року або помада від Elizabeth Arden, а також фотографії актриси та терапевтичні записи, що розкривають її приватне життя.

Експонати належать різним приватним колекціонерам. Продаватимуть їх 28 березня.

аукціони
Речі Мерилін Монро. Фото: JULIEN'S AUCTIONS/BNPS

Реквізит із фільму "Титанік"

Аукціонний дім Heritage Auctions продасть реквізит із фільму Джеймса Кемерона "Титанік", зокрема імпровізований рятувальний пліт, на якому врятувалася героїня Кейт Вінслет і помер герой Леонардо Ді Капріо.

Стартова ціна — 40 000 доларів (1,5 млн гривень). Аукціоністи зазначили, що уламок дверей має 243 см завдовжки та 104 см завширшки.

В описі на вебсайті аукціону зазначено: "Створений за взірцем найвідомішого повного фрагмента уламка, врятованого від трагедії 1912 року, цей вигадливий різьблений реквізит має разючу схожість з панеллю в стилі Людовика XV, що зберігається в Морському музеї в Галіфаксі, Нова Шотландія".

Разом з тим, саме той уламок, на якому рятувалися герої Кемерона, є частиною декоративної дерев’яної дверної рами з реального лаунжу першого класу "Титаніка".

аукціони
Двері, на яких врятувалася Роза. Фото: Heritage Auctions

аукціони
Двері з фільму "Титанік". Фото: Heritage Auctions

На продаж також виставлені й інші реквізити: штурвал корабля та шифонова сукня, яку носила Вінслет.

Аукціон проходитиме з 20 по 24 березня.

Від виходу фільму і до сьогодні глядачі обговорюють, чи можливо було врятуватися і Джеку. Дехто навіть створює аналог реквізиту, на якому врятувалася Роза, щоб наочно продемонструвати, що обидва герої могли вижити. Однак сам режисер Джеймс Кемерон зазначає, що Джек мав загинути у будь-якому разі, оскільки історія була трагедією.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок