В Італії відсторонили генерала через його книжку, що принижує представників ЛГБТК+ та феміністок

В Італії відсторонили генерала через його книжку, що принижує представників ЛГБТК+ та феміністок

В Італії відсторонили генерала через його книжку, що принижує представників ЛГБТК+ та феміністок
Італійський генерал Роберто Ванначчі. pressagensy

Генерала італійської армії Роберто Ванначчі відсторонили від виконання службових обов'язків на 11 місяців через те, що у своїй книзі "Світ догори дном" він принизив спільноту ЛГБТК+, мігрантів, національні меншини та феміністок.

Про це пише Reuters із посиланням на адвоката Ванначчі.

У серпні 2023 року міністр оборони Італії Гвідо Кросетто виніс догану генералу, заявивши, що "Світ догори дном" дискредитує армію, міністерство оборони й конституцію. Тоді він пообіцяв вжити дисциплінарних засобів щодо Роберто Ванначчі.

У заяві про відсторонення міністерство стверджує, що книжка завдає шкоди нейтралітету армії та престижу військової адміністрації, а також може призвести до наслідування у війську.

Адвокат генерала Джорджо Карта заявив, що буде оскаржувати це рішення в адміністративному суді: мовляв, воно суперечить праву на свободу вираження поглядів, гарантованому всім громадянам Італії.

У книзі йдеться про те, що гомосексуальні чоловіки не є нормальними. Окрім цього, стверджується, що існує "міжнародне гей-лобі, яке намагається промити мізки світу". Автор також ставить під сумнів, чи можуть темношкірі люди бути італійцями, посилаючись на Паолу Егону — волейболістку міжнародного рівня, яка народилася в Італії в нігерійській сім'ї.

За словами Роберто Ванначчі, його книга розійшлася тиражем понад 200 тисяч примірників і зробила автора популярним серед італійських правих. Тепер він пише автобіографію, яку має опублікувати в березні.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок