У будинку французького актора Алена Делона знайшли 72 одиниці зброї, на яку в нього немає дозволу

У будинку французького актора Алена Делона знайшли 72 одиниці зброї, на яку в нього немає дозволу

У будинку французького актора Алена Делона знайшли 72 одиниці зброї, на яку в нього немає дозволу
Ален Делон. Фото: THOMAS COEX/AFP via Getty Images

Поліція виявила в будинку 88-річного французького кіноактора Алена Делона 72 одиниці вогнепальної зброї, на яку він не має дозволу.

Про це повідомляє Le Monde.

Обшук провели після того, як агент, призначений судом, помітив зброю в будинку в Душі-Монкорбоні, приблизно за 135 км від Парижа.

Поліція також знайшла 3000 набоїв та тир. Зброю і набої вилучили.

Що з Аленом Делоном

Стан здоров'я актора погіршився після перенесеного інсульту 2019 року. У липні 2023-го правоохоронці помітили, що Делон фізично ослаблений і йому важко формулювати думку. Потім його оглянув лікар і відзначив "стан фізичного та психологічного виснаження".

В оцінці лікарів, яка потрапила до журналістів, ідеться, що між 13 вересня та 4 жовтня 2023 року в Делона спостерігали суїцидальні ідеї та психологічне виснаження.

Актор тоді сказав: "Я хочу померти, життя закінчилося", — ця заява поширилася в медіа.

Троє дітей Алена Делона подавали позов проти партнерки за імовірне насильство над актором та зловживання його слабкістю. Слідство не знайшло доказів насильства.

3 січня 2024 року Ентоні Делон звинуватив свою сестру Анушку в тому, що вона наразила батька на небезпеку, адже не говорила про його стан.

4 січня Делон відреагував на слова сина. Адвокат актора Крістоф Аєла сказав, що Делон подасть скаргу на Ентоні за наклеп. Делон був "надзвичайно шокований повідомленнями у ЗМІ" після інтерв'ю, яке дав Ентоні Делон.

У січні 2024-го суд призначив Делону спеціального агента, який буде допомагати актору з медичним обслуговуванням і вибором лікарів. Також актор тимчасово не буде займатися продажем свого майна.

Ален Делон — французький актор, продюсер, сценарист і режисер. Найбільшого визнання здобув завдяки своїй участі у фільмах "На яскравому сонці", "Леопард", "Чорний тюльпан".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок