Один із позовів проти лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера про сексуальне насильство відхилили

Один із позовів проти лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера про сексуальне насильство відхилили

Один із позовів проти лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера про сексуальне насильство відхилили
. Tiffany Rose/Getty Images

Суд відхилив позов жінки, яка звинуватила лідера гурту Aerosmith Стівена Тайлера в тому, що він двічі зґвалтував її в 1975 році, коли їй було 17 років.

Про це 23 лютого повідомляє The Guardian.

Колишня модель Жанна Белліно стверджувала, що Тайлер мацав її в телефонній будці на Манхеттені, а потім притиснув до стіни й імітував секс.

Суддя вирішив, що справа не підпадає під дворічний термін подачі позовівЖертви сексуального насилля можуть подати позов до суду, навіть якщо це сталося багато років тому., який в іншому випадку виходив би за межі звичайних законних термінів, оскільки поведінка Тайлера не відповідала критеріям "серйозного ризику заподіяння фізичної шкоди".

Адвокат Тайлера зазначив: "Ми згодні з аргументацією судді та вдячні за цей результат від імені нашого клієнта".

Стівен Тайлер все ще перебуває під слідством за окремим позовом, в якому звинувачується в сексуальному насильстві й нападі на Джулію Голкомб: вона стверджує, що Тайлер переконав її матір надати йому опікунство над нею, коли їй було 16 років, що згодом дозволило їй жити з ним і вступати в сексуальні стосунки.

Співак заперечує звинувачення в нападі та побитті, але не в тому, що він займався з нею сексом.

Стівен Тайлер — американський музикант та автор пісень, більш відомий як лідер гурту Aerosmith.

Його ім'я перебуває на 99-й позиції в списку найкращих вокалістів журналу Rolling Stone. Також він відзначений на третьому рядку в хіт-параді вокалістів 100 Parader's Metal.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок