За досягнення впродовж життя у книжковій індустрії: Лондонський ярмарок назвав лауреата 2024 року

За досягнення впродовж життя у книжковій індустрії: Лондонський ярмарок назвав лауреата 2024 року

За досягнення впродовж життя у книжковій індустрії: Лондонський ярмарок назвав лауреата 2024 року
. Фото: The Bookseller

Нагорода за досягнення впродовж життя за 2024 рік від Лондонського книжкового ярмарку отримав голова видавництва Elsevier та Асоціації американських видавців (AAP) Янґ Сук Чі.

Про це повідомили на сайті фестивалю.

Директор Лондонського книжкового ярмарку Ґарет Реплі зазначив, що Чі нагородили за внесок в авторське право, відданість книговидавничій індустрії та зосередженість на сталому розвитку.

Сам Янґ Сук Чі розповів, що потрапив у книжкову індустрію майже 30 років тому і за цей час багато чого навчився від колег: "Для мене було справжнім привілеєм збагачуватися їхньою цілеспрямованістю, відданістю та професійним досвідом. Бути частиною розвитку цієї галузі було чудовим досвідом, і я впевнений, що видавнича справа й надалі процвітатиме завдяки таланту та пристрасті".

Нагороду за досягнення впродовж життя (Lifetime Achievement Award) присуджують людям, які зробили справді значний внесок у світовий книжковий світ. Її можуть отримати видавці, агенти, редактори, скаути, книгопродавці та всі, хто має стосунок до міжнародної книжкової індустрії з будь-якої країни світу.

Серед попередніх переможців — Клаус Флюґґе, Хіроші Хаякава, Марґарет Басбі та Найджел Ньютон.

"Янґ Сук Чі є втіленням всього того, що прагне визнати ця нагорода. Він — справжній інтернаціоналіст, який створює мережі та об’єднує людей на різних континентах. Він має рішучість впливати на провідних світових діячів і пристрасть наставляти тих, хто тільки починає свою кар’єру, щоб створити краще майбутнє", — зазначив голова журі Девід Рош.

Янґ Сук Чі виступить на головній сцені Лондонського книжкового ярмарку 12 березня на панелі під назвою "Дослідження світу видавничої справи, що постійно розвивається: глобальні тенденції, виклики та можливості".

А саму нагороду йому вручать на приватному прийомі під час ярмарку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок