Apple Music тестує функцію імпорту пісень та плейлістів з інших застосунків

Apple Music тестує функцію імпорту пісень та плейлістів з інших застосунків

Apple Music тестує функцію імпорту пісень та плейлістів з інших застосунків
. Apple Music

Музична платформа Apple Music тестує нову функцію, яка дозволить користувачам імпортувати пісні та плейлісти до своєї бібліотеки з аналогічних сервісів, як-от Spotify чи YouTube Music.

Про це повідомляє MacRumors.

Застосунок Apple Music для Android пропонує додати збережену музику й плейлісти в інших музичних сервісах до музичної бібліотеки користувачів Apple Music.

Ймовірно, цю функцію розробили спільно із SongShift — сервісом, який дозволяє користувачам переносити свої музичні бібліотеки та плейлісти між різними музичними стримінговими сервісами.

Наразі нововведення перебуває на ранній стадії тестування, адже відображається на екранах не для всіх користувачів.

MacRumors зазначає, що сторонні сервіси передання музики доступні вже кілька років, але багато з них мають обмежену функціональність без одноразової оплати або підписки. Немає жодних гарантій, що Apple Music доведе інтеграцію SongShift до повного розвитку, але якщо платформа збереже цю функцію, є велика ймовірність, що вона з часом з'явиться в додатку Apple Music для пристроїв Apple.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок