Як забити на кохання: Wellboy та Parfeniuk про свій фіт

Як забити на кохання: Wellboy та Parfeniuk про свій фіт

Як забити на кохання: Wellboy та Parfeniuk про свій фіт
. Фото: пресслужба Wellboy та Parfeniuk

Дуети, або фіти, не втрачають популярності серед українських виконавців. Wellboy та Parfeniuk — романтичні, але геть не схожі один на одного артисти — підтримали тенденцію, створивши композицію про кохання.

В ефірі шоу "Вікенд Нової Музики" на Радіо Промінь Wellboy і Parfeniuk презентували спільну пісню "Забий" та поговорили з ведучою Ксенією Івась про кохання, шляхи подолання проблем і творчі плани на найближче майбутнє.

Текстову версію для Суспільне Культура підготувала Анастасія Герасимова.

Як давно ви знайомі, чому вирішили створити дует?

Wellboy:

З Іллею ми познайомилися нещодавно. Як почали робити дует, так і познайомились. Це була спільна ідея. Все взагалі трапилося випадково. Я сидів на студії, Ілля подзвонив аранжувальнику, який нам обом допомагає робити музику, Сергію Ранову. Вони почали розмовляти, я запитав у Сергія, з ким він говорить. Він сказав, що з Парфенюком. Я переказав вітання. Так ми стали в слухавку перекрикуватися.

Ви почали спілкуватися телефоном, навіть не знаючи номерів один одного. І одразу народився текст пісні?

Wellboy:

Була одна чернетка, але Ілля дійсно за годину приїхав — і ми відразу зрозуміли, що це буде за пісня, куди взагалі нам рухатись.

У вашому пресрелізі написано, що і Wellboy, і Parfeniuk вперше записали з кимось дует. Антоне, а як же спільна пісня із Тіною Кароль? Вона не рахується?

Wellboy:

Так написали, мабуть, тому, що у нас не було такої взаємодії з Тіною Кароль під час створення спільної пісні. Тут зовсім різні підходи. Ми навіть не бачилися з нею. А з Іллею ми заглибилися в пісню, все робили разом, спілкуючись і граючись.

Ілле, чому ти саме з Антоном захотів записати пісню? Що тобі в ньому найбільше відгукуються?

Parfeniuk:

Я люблю хороших, простих людей. Мені Тоха здався саме таким пацаном — хорошим. Ми з ним зійшлися на одній хвилі й зробили отакий трек крутий.

Про що пісня "Забий"?

Parfeniuk:

Про кохання, ми ж романтики, йолки-палки.

Ви також зняли кліп на цю пісню. Які ідеї ви в ньому реалізовували?

Wellboy:

Хотілось в кліпі показати максимальну естетику кадру, зробити так, щоб чіпляло. Відео ми створювали разом із Сашком Багазієм — є такий дуже класний режисер, оператор-постановник. Ми з ним спільно вирішували, як будемо рухатись. Відразу визначили, що зніматимемо у Жовтневому палаці (Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України — прим. ред.). Це прикольна локація, тому багато в чому відштовхувалися від неї. Плюс я та Ілля такі романтичні, дівчина-танцівниця… У відео мала бути спільна історія з нею. Так, власне, і вийшло.

Для вас стосунки — це про слова чи про вчинки?

Parfeniuk:

Про вчинки, звісно. Що ті слова? Можна балакати, балакати і нічого з того не вийде.

Wellboy:

Погоджуюся. Хоча слова теж потрібні, наприклад слова підтримки, вдячності, слова кохання, які допомагають передати те, що відчуваєш до людини. Але я все-таки за те, щоб діями доводити своє кохання.

Ви співаєте пісні про любов, та чи справді "забиваєте" на проблеми в коханні, коли вони у вас виникають?

Parfeniuk:

Ми на проблеми забиваємо в принципі, не тільки в коханні. Їх треба тримати на відстані. Якщо тримати проблему далеко від себе, то на ситуацію можна подивитися з певної відстані, проаналізувати її. Якщо ж проблема вже занурилася в тебе, то починається розруха.

Коли виникає така розруха, криза в стосунках, як ви її долаєте?

Parfeniuk:

Якщо криза у стосунках, треба говорити одне з одним якомога більше. Ось у такі моменти слова важливі. Говоріть, бо мовчання може призвести до фатальних наслідків.

Розкладаєте свої стосунки по поличках? Чим в них керуєтесь?

Wellboy:

Хлопці у стосунках керуються пристрастю.

Parfeniuk:

Я взагалі не люблю, коли все по поличках. Не люблю щось планувати. Класно, коли ти все плануєш і знаєш, як має бути, але набагато цікавіше пірнати з головою у невідомість.

Рік тільки починається, що в кожного з вас зараз відбувається на творчому рівні?

Wellboy:

В мене все добре. Нещодавно записав фіт, буду ще спільні треки робити, дуже неочікувані, планую альбом, планую виступати, творити.

Parfeniuk:

У мене десь так само. Буде багато крутих треків, готуємося їх релізити, потрапляти в топи чартів.

Антоне, ти анонсував великий концерт — розкажи про нього, що там чекатиме на глядачів?

Wellboy: Так, у Києві, в клубі Atlas, 9 березня буде мій сольний концерт. Чого чекати? Пісень. На концерті не буде музикантів, тільки я на сцені. Не буде супермегакласного шоу, будуть тільки пісні. Я хочу, щоб в залі слухачі класно чули тексти, те, про що я співаю. Бо на багатьох виступах, на які я сам ходжу, є така проблема — не чутно текстів. Будуть "Гуси", "Вишні", "Додому" — всі найкращі мої пісні.

Ілле, ти вже визначився з тим, хто ти, куди йдеш? Який портрет можуть скласти твої шанувальники?

Parfeniuk: Я — безумний музикант. Який іще портрет можна скласти? Я просто роблю вітер, живу, кайфую і пишу офігенну музику. Більше від мене нічого не чекайте. Ще хочу зняти свій серіал, а так, в принципі, музика — it’s my life.

Які у вас релізи заплановані на найближчий час?

Wellboy:

Планую спільну пісню зі своїм другом Іваном Брикульцем. Це така людина, яка може історії розповідати годинами, з ним подкаст можна писати.

Parfeniuk:

Так, Брикулець класний. А у мене буде сольний трек про борщ.

Відеоверсії інтерв'ю дивіться на офіційному YouTube-каналі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати найкращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст-шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок