Японський автор намалював манґу про українського військового: її вихід заплановано на серпень

Японський автор намалював манґу про українського військового: її вихід заплановано на серпень

Японський автор намалював манґу про українського військового: її вихід заплановано на серпень
. Колаж Суспільне Культура

Японський автор манґи анонсував у X вихід історії про українського військового з позивним Шинобі та опублікував уривок з майбутнього видання. Це вже не перша його робота, присвячена російсько-українській війні.

У березні 2023 року автор манґиМанґа — комікси, що створені в Японії, або японською мовою. Кобаяші Нікі опублікував роботу під назвою Battle Scar — це історія про українську війну очима дитини. Ця робота була фіналістом у конкурсі Jump New World Manga Award. Це щомісячний конкурс для молодих авторів від журналу Weekly Shonen JumpЦе щотижневий японський журнал, де публікують манґу. Аудиторія журналу оцінюється приблизно в три мільйони читачів, що робить його одним із найпопулярніших манґа-журналів у світі.Головною аудиторією є так звана шьонен-категорія — це метажанр аніме та манґи, який присвячений молодим хлопцям 12–18 років..

Нова робота — це уривок з нової манґи, дебютна комерційна робота Battle Scar — Shinobi, заснована на історії українського військового з позивним Шинобі.

Автор пише в X, що це "епізод, намальований на основі розповідей українського військового-отаку".

Переклад англійською, українською та російською автор планує зробити у серпні, коли вийде повністю друга частина.

Пост із манґою репостнув доброволець та ветеран "АЗОВу" Дід Шинобі (Did_Shinobi), справжнє ім'я якого Богдан — про нього й написана ця історія.

У квітні 2022 року в Японії анонсували вихід манґи про легендарного українського пілота — Привида Києва. Автор твору має псевдонім Matsuda Heavy Industries. Він зазначив у своєму X:

Це манґа, де будуть російські ВПС. Зенітні ракети, що раптово атакують, "стінгери" і… чи зможуть ВПС Росії за 48 годин захопити панування в повітрі над Києвом?

Пізніше у червні автор оголосив, що манґа вийде і в українському перекладі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок