Оззі Осборн розкритикував Каньє Веста за використання його треку без дозволу

Оззі Осборн розкритикував Каньє Веста за використання його треку без дозволу

Оззі Осборн розкритикував Каньє Веста за використання його треку без дозволу
Associated Press

Рок-музикант Оззі Осборн розповів, що відмовив Каньє Весту у використанні семплів Black Sabbath через "антисемітизм", але репер не послухався.

Про це повідомляє Independent.

За словами Осборна, Каньє Вест попросив дозволу на семпл фрагмента виступу War Pigs (1983) на американському фестивалі без вокалу й отримав відмову, тому що він "антисеміт і завдав багатьом душевного болю". Втім, виконавець усе одно його використав на вечірці 8 лютого в Чикаго напередодні релізу його нового альбому.

"Я не хочу мати нічого спільного з цією людиною", — написав Оззі Осборн у соцмережі Х.

Каньє Вест використав семпл на треку Carnival. Тепер його замінено на фрагмент з пісні Hell Of A Life Каньє Веста, яка містить юридично очищений семпл Iron Man.

Окрім цього, Каньє Вест отримав відмову щодо використання композиції Донни Саммер. Проте цю заборону він також проігнорував. У пісні Good (Don’t Die) є фрагмент I Feel Love, проте не зрозуміло — його переспівали чи модифікували голос за допомогою штучного інтелекту. Представники померлої співачки заявили, що це було порушенням авторських прав.

Як зазначає видання Independent, останніми роками Каньє Вест викликав широку критику через свої антисемітські висловлювання. У грудні 2022 року він з'явився на шоу Алекса Джонса, де сказав, що йому "подобається Гітлер". Окрім цього, виконавець заявив, що люди повинні "перестати зневажати нацистів".

Рік потому Вест опублікував вибачення перед єврейською громадою.

"У мене не було наміру образити або проявити неповагу, і я глибоко шкодую про будь-який біль, який я міг заподіяти. Ваше прощення важливе для мене, і я маю намір виправити ситуацію та сприяти єдності", — заявив Каньє Вест.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок