У Франції створили найвищу Ейфелеву вежу з сірників: її висота приблизно 7,2 метра

У Франції створили найвищу Ейфелеву вежу з сірників: її висота приблизно 7,2 метра

У Франції створили найвищу Ейфелеву вежу з сірників: її висота приблизно 7,2 метра
Фото: toureiffelallumettes/Instagram

Француз Рішар Пло створив Ейфелеву вежу із 700 000 сірників — її висота приблизно 7,2 метра. Книга рекордів Гіннеса офіційно визнала її найвищою такою спорудою.

Про це 9 лютого повідомляє The Guardian.

Пло витратив 4200 годин і 23 кілограмів клею на створення своєї вежі.

"Протягом восьми років я завжди думав, що будую найвищу конструкцію з сірників", — сказав він.

Хоча вежу врешті визнали найвищою, спочатку представники Книги рекордів йому відмовили — нібито конструкція не відповідає вимогам, оскільки чоловік не використовував сірники, які є у вільному продажу.

Спочатку Пло відрізав кожному сірнику голову, але втомившись від цього процесу, звернувся до виробника, щоб купити просто дерев'яні палички. Саме це змусило представників Книги рекордів відмовити чоловіку.

"Ми можемо визнати, що були трохи суворі щодо типу сірників, необхідних для цієї спроби, і спроба Рішара дійсно є офіційно дивовижною", — сказав Марк Маккінлі, директор центральної служби реєстрації рекордів у Книзі рекордів Гіннеса.

Попередній рекордсмен — Туфік Дахер з Лівану, який у 2009 році змайстрував Ейфелеву вежу з сірників, що досягла 6,5 метрів заввишки, з 6 мільйонів сірників.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок