"Будинок полум'я і тіні" Сари Дж. Маас став бестселером у Великій Британії за тиждень після виходу

"Будинок полум'я і тіні" Сари Дж. Маас став бестселером у Великій Британії за тиждень після виходу

"Будинок полум'я і тіні" Сари Дж. Маас став бестселером у Великій Британії за тиждень після виходу
Фото: sarahjmaas/Instagram

Нова книга письменниці Сари Дж. Маас "Будинок полум'я і тіні" (House of Flame and Shadow) одразу після виходу стала бестселером у Великій Британії. Вона є третьою найшвидше продаваною книжкою в жанрі наукової фантастики та фентезі.

Про це повідомляє The Guardian.

"Будинок полум'я і тіні" — це третя частина серії "Місто півмісяця". Вона вийшла 30 січня і, за даними видання Bookseller, Маас продала 44 761 примірника нової книги за тиждень.

Більшими накладами продалися тільки книга Террі Пратчетта "Понюшка" (Snuff) 2011 року з 54 687 примірниками та книга Ребекки Яррос "Залізне полум'я" (Iron Flame), продажі якої досягли рекордних 57 055 примірників за стартовий тиждень.

"Будинок полум'я і тіні" Сари Дж. Маас став бестселером у Великій Британії
"Будинок полум'я і тіні" Сари Дж. Маас став бестселером у Великій Британії. Фото: sarahjmaas/Instagram

Видання зазначає, що книжки Маас привертають багато уваги і стають популярними одразу після виходу завдяки рекомендаціям у соціальних мережах, зокрема у TikTok. За даними видавництва Bloomsbury, відео з хештегами, пов'язаними з Маас, переглянули понад 14 мільярдів разів.

Філіп Стоун із Nielsen BookData, яка збирає дані про бестселери, каже, що у Маас "завжди була міцна і віддана фанбаза", але саме TikTok допоміг письменниці стати "найгарячішим трендом у книжковій індустрії".

Ці продажі довели загальний світовий наклад усіх книг Маас до понад 40 мільйонів примірників 38 мовами. У видавництві Bloomsbury зазначили, що "дуже задоволені" такою реакцією читачів по всьому світу.

Сара Джанет Маас — письменниця в жанрі фентезі та янґ-едалту. Стала відомою завдяки циклу "Двір шипів і троянд" та "Скляний трон". Багаторазова лауреатка премії Goodreads Choice.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок