"Мавка" провела у топі українського Neflix уже 9 тижнів, а "Довбуш" — 5

"Мавка" провела у топі українського Neflix уже 9 тижнів, а "Довбуш" — 5

"Мавка" провела у топі українського Neflix уже 9 тижнів, а "Довбуш" — 5
. Фото: Film.Ua Distribution Kinomania

У переліку найпопулярніших фільмів в Україні на стримінговій платформі Netflix стрічка "Мавка. Лісова пісня" провела 9 тижнів, а "Довбуш" — 5 (його премʼєра на платформі відбулася лише 29 грудня).

"Мавка" загалом стала найкасовішим українським фільмом, випередивши попереднього рекордсмена — "Я, Ти, Він, Вона": тільки за 3 вікенди вона зібрала 81,8 млн грн.

Мультфільм також посів третє місце серед усіх стрічок у прокаті за часів незалежності України. Завдяки англійському перекладу його експортували до 80 країн світу.

найпопулярніші стрічки на нетфлікс
"Мавка. Лісова пісня". Фото: Netflix

Робота Олеся Саніна "Довбуш" всього за чотири тижні показів став найкасовішою ігровою стрічкою 2023 року в українському кінопрокаті. А після тринадцятого вікенду фільм зібрав у прокаті 67 794 722 гривень та 480 351 проданий квиток.

Саме історія про українських опришків стала найпопулярнішою серед українців на Netflix у новорічну ніч.

найпопулярніші стрічки на нетфлікс
"Довбуш". Фото: Netflix

У переліку найпопулярніших фільмів за період із 22 до 28 січня перше місце займає американський комедійний трилер про пограбування "Зліт": його премʼєра відбулася 12 січня.

У топі також:

  • фільм 2023 року "Снігова спільнота", що заснований на реальній історії виживання частини пасажирів після авіакатастрофи в Андах 1972 року;
  • воєнний фільм "Павільйон сміху", екранізація мемуарів журналістки Кім Баркер "Маневри Талібану";
  • психологічний трилер Watcher;
  • мультфільм "Секрети домашніх тварин", що розповідає про тер'єра Макса, який повинен зупинити кролика Сніжка з цілою армією безпритульних тварин;
  • комедійний бойовик "Людина з Торонто";
  • екранізація роману Румаана Алама "Ілюзія безпеки";
  • бойовик "Червоне повідомлення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок