МЗС України розкритикувало HBO за те, що вони запросили в серіал "Білий лотос" актора, який підтримує Росію

МЗС України розкритикувало HBO за те, що вони запросили в серіал "Білий лотос" актора, який підтримує Росію

МЗС України розкритикувало HBO за те, що вони запросили в серіал "Білий лотос" актора, який підтримує Росію
Мілош Бикович у Белграді, Сербія, 14 червня 2020 року. Фото: Srdjan Stevanovic/Getty Images

Міністерство закордонних справ України розкритикувало американську телемережу HBO за те, що вона запропонувала сербсько-російському актору Мілошу Биковичу знятися в третьому сезоні серіалу "Білий лотос".

Про це МЗС написало у соцмережі X.

"HBO, для вас нормально працювати з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?" — зазначило відомство.

Актор сербського походження Мілош Бикович у 2021 році отримав російське громадянство. Окрім цього, у 2019-му президент Росії Володимир Путін особисто нагородив його медаллю Пушкіна — за внесок у російське мистецтво та культуру. Тоді ж актора внесли у базу "Миротворець" і заборонили в'їзд до України.

Мілош Бикович в інтерв'ю висловлювався на підтримку анексії Криму: на його думку, "місцеві самі приєдналися через референдум". З початку повномасштабного вторгнення Бикович підтримує Росію у війні.

Наразі компанія HBO ніяк не відреагувала на допис Міністерства зовнішніх справ України та на критику в соцмережах.

Про серіал "Білий лотос"

У січні 2024-го стримінговий сервіс HBO Max оголосив, що до акторського складу третього сезону популярного телесеріалу "Білий лотос" доєдналися п'ять нових акторів. Один із них — серб Мілош Бикович, відомий за ролями в російському серіалі "Готель «Елеон»" та фільмі "Холоп". Зірковий каст також доповнять Лек Патраваді, Крістіан Фрідель, Шаліні Пейріс та Моргана О'Райлі.

"Білий лотос" — американська комедійна драма режисера Майка Вайта. Серіал дебютував 11 липня 2021 року на HBO. В епіцентрі сюжету — персонал та гості гавайського готелю "Білий лотос".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок