Нова гра "Відьмак" вийде за 2–3 роки: розробка вже стартувала

Нова гра "Відьмак" вийде за 2–3 роки: розробка вже стартувала

Нова гра "Відьмак" вийде за 2–3 роки: розробка вже стартувала
. Фото: CD Projekt Red

Робота над новою грою у всесвіті "Відьмака" почнеться цього року — аналітики очікують дату релізу 2026 або 2027 року.

Про це розповів Reuters генеральний директор компанії CD Projekt Red Адам Бадовські.

Гра має кодову назву Polaris і буде створена на Unreal Engine 5. Студія планує залучити до роботи над проєктом приблизно 400 працівників.

За словами Бадовські, проєкт — це нова трилогія, що розширює всесвіт середньовічної фентезійної франшизи "Відьмак", яка з моменту виходу першої гри у 2007 році розійшлася накладом понад 75 мільйонів екземплярів.

Гру анонсували ще у 2022 році.

Точної дати прем'єри першої гри проєкту поки немає, але, найімовірніше, це буде 2026 або 2027 рік, що залишає компанію без великого ігрового релізу в найближчі кілька років.

Бадовські розповів також про майбутній сиквел Cyberpunk 2077 — гра має кодову назву Orion, зараз перебуває на стадії концепції і над нею працює близько 80 працівників.

Крім того, він додав, що CD Projekt сформувала команду, яка вивчає, як вона може використовувати ШІ: "Ми вважаємо, що ШІ може допомогти покращити певні процеси у виробництві ігор, але не замінити людей".

Що відомо про гру "Відьмак"

Трилогія ігор "Відьмак" заснована на однойменному циклі романів польського письменника Анджея Сапковського. У творах головним героєм зазвичай є відьмак Ґеральт із Рівії, наділений підвищеною фізичною силою, психічною витривалістю і магічними навичками, здобутими внаслідок проходження мутації (обряду ініціації).

Перша гра вийшла у 2007 році, "Відьмак 2: Убивці королів" – у 2011-му, а"Відьмак 3: Дикий гін" – у 2015 році.

Події в гри відбуваються в середньовічному фентезі-світі. Гра розповідає історію про відьмака Ґеральта, якому під час подорожі доводиться ухвалювати моральні рішення, які вплинуть на весь ігровий світ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок