Нову версію гри "Принц Персії" вперше повністю озвучать мовою фарсі, а одного NPC озвучив ШІ

Нову версію гри "Принц Персії" вперше повністю озвучать мовою фарсі, а одного NPC озвучив ШІ

Нову версію гри "Принц Персії" вперше повністю озвучать мовою фарсі, а одного NPC озвучив ШІ
. Скриншот із трейлера до гри

Нова версія відеогри "Принц Персії" (Prince of Persia) під назвою The Lost Crown буде озвучена фарсі. Гра значною мірою спирається на перську міфологію та іранську культуру, але досі завжди була англомовною.

Про це 15 січня повідомляє BBC.

За сюжетом гри викрали принца Хассана, тому семеро його охоронців, відомі як "Безсмертні", вирушають на його пошуки. Головний герой, на ім'я Саргон є одним із воїнів загону. Сліди приводять групу до проклятого міста на горі Каф — місця, де теперішнє існує одночасно з минулим.

Продюсер гри Абдельхака Ельгесса сказав BBC, що вони "дуже пишаються" внесеними змінами.

Гра є першою в серії, яку розробляє Ubisoft Montpellier, дочірня компанія розробника Assassin's Creed, Ubisoft.

"Від самого початку ми хотіли мати можливість зобразити Персію та Іран і поважати їх. Для нас було природно сказати, що якщо ми занурюємося в цю культуру, то повинні бути вірними їй", — сказав дизайнер гри Мунір Раді.

У попередніх іграх серії, випущених у Великій Британії в 1990-х і 2000-х роках, не було персонажів, які "виглядали б повністю іранцями".

Крім того, один з NPCНеігровий персонаж (Non-player character), голос персонажа-духа дерева Калукса, озвучить штучний інтелект.

Ще однією частиною модернізації гри стало вплетення в ігровий процес елементів релігії зороастризмуЗороастризм — стародавнє пророцьке віровчення, в основі якого знаходиться проповідь давньоіранського пророка Заратустри. Пророцтво полягає в тому, що існує два споконвічні вибори: благий і злий. Людина самостійно має обрати, на якій стороні вона знаходиться. Від цього вибору залежить її подальша доля., яка була заснована на території сучасного Ірану.

Prince of Persia — франшиза відеоігор, створена Джорданом Мехнером. У центрі франшизи — серія пригодницьких ігор, присвячених різним втіленням однойменного принца, дія яких відбувається у стародавній та середньовічній Персії.

Реліз Prince of Persia: The Lost Crown заплановано на 18 січня 2024 року. Критики високо оцінили нову гру, а деякі журналісти вже назвали її одним з найкращих представників жанру метроїдваніяМетроїдванія — піджанр пригодницького бойовика, в таких іграх зазвичай є карта світу, яку гравець може досліджувати, хоча частини світу будуть недоступні, доки він не придбає спеціальні предмети, інструменти, зброю, здібності або знання в грі.

Фарсі або перська мова — одна з іранських мов, поширена в Ірані, Афганістані, Пакистані, Індії, Іраку, Об’єднаних Арабських Еміратах, у країнах Кавказу та Середньої Азії.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок