У Лондоні завершили розслідування причин смерті Шинейд О'Коннор

У Лондоні завершили розслідування причин смерті Шинейд О'Коннор

У Лондоні завершили розслідування причин смерті Шинейд О'Коннор
. Ірландська співачка Шинейд О'Коннор 27 жовтня 2011 року. Фото: Associated Press

Коронерський суд Саутворку в Лондоні встановив, що ірландська співачка й авторка пісень Шинейд О'Коннор померла з природних причин.

Про це 9 січня повідомило Variety.

У короткій заяві суду йдеться: "Ми підтверджуємо, що пані О'Коннор померла з природних причин. Тому коронер припинив свою участь у розслідуванні її смерті".

О'Коннор померла 26 липня у віці 56 років. Вокалістку гурту Nothing Compares 2 U знайшли "без свідомості" в її будинку в Лондоні й констатували смерть на місці події. Британська поліція тоді заявила, що не вважає її смерть підозрілою і передала справу в судмедекспертизу для встановлення причини смерті.

Смерть співачки засмутила її шанувальників. Ірландський політик Лео Варадкара сказав, що "її музику любили в усьому світі, а її талант був неперевершеним і непорівнянним". А президент Майкл Гіґґінс розповів про "унікальний талант О'Коннор і надзвичайний зв'язок з її аудиторією, яка з такою любов'ю і теплом ставилася до неї".

20 березня 2024 року в Нью-Йорку планують провести концерт, присвячений пам'яті О'Коннор та іншій покійній ірландській зірці — Шейну Макґовану.

Що відомо про Шинейд О'Коннор

Шинейд О'Коннор — ірландська співачка, композиторка, музикантка, авторка-виконавиця і феміністка. Одна з найвідоміших вокалісток 90-х. Народилася 1966 року в передмісті Дубліна (Ірландія).

Її батьки розлучилися, коли Шинейд було вісім років. Незабаром після розлучення батьків О'Коннор відрахували зі школи. Після магазинної крадіжки Шинейд відправили навчатися до притулку. У 15 років майбутня співачка покинула навчання заради музики.

Світову популярність співачці, яка випустила понад 10 альбомів та 30 синглів, приніс кавер на пісню Прінса Nothing Compares To You.

О'Коннор пішла зі сцени 2003 року, оголосивши, що планує присвятити себе вивченню теології.

У 1992 році О'Коннор розірвала фотографію Папи Іоанна Павла II в ефірі Saturday Night Live.

У 2018 році О'Коннор прийняла іслам та змінила своє ім'я на Шухада Садакат, хоча продовжувала виступати під ім'ям Шинейд О'Коннор. У 2021 році пані О'Коннор випустила мемуари "Спогади", а минулого року про її життя зняли фільм.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок