Мерая Кері стала першою співачкою, яка 93 тижні очолювала чарт Billboard Hot 100

Мерая Кері стала першою співачкою, яка 93 тижні очолювала чарт Billboard Hot 100

Мерая Кері стала першою співачкою, яка 93 тижні очолювала чарт Billboard Hot 100
. Скриншот із кліпу

Співачка Мерая Кері провела загалом 93 тижні у топі рейтингу Billboard Hot 100 — вона стала першою співачкою, якій це вдалося.

Про це повідомляє Variety.

Цієї зими пісня All I Want for Christmas Is You займає перше місце в Hot 100 вже другий тиждень поспіль, і це уже 14 раз, коли вона очолює рейтинг.

Після цього загальний час, який Кері провела у топі чарту досяг позначки 93 тижні.

Поточний чарт Hot 100 вираховує дані за тиждень, що закінчився 21 грудня, а це означає, що Кері має всі шанси знову очолити чарт і наступного тижня, адже він буде охоплювати результати ще за чотири дні до Різдва включно.

Кілька днів тому Кері опублікувала у соцмережах жартівливе відео зі своїми дітьми, яким нібито набридло слухати її пісню All I Want for Christmas Is You

"Мамо, будь ласка. Ми не хочемо робити це щоразу", — говорять вони до Кері, одягненої у свій культовий червоно-білий костюм.

"Це просто свято... Це не кожного разу", — відповідає співачка, перш ніж заспівати перші ноти мелодії.

Раніше Суспільне Культура розповідало, що у суді вже вдруге розглядатимуть справу щодо плагіату пісні All I Want for Christmas Is You.

Співачку звинувачує автор пісень Енді Стоун. Він стверджує у своєму позові, що випустив пісню з такою назвою у 1989 році зі своїм гуртом Vince Vance & the Valiants, яка досягла 52 місця в американському чарті кантрі-синглів на початку 1994 року, а пісня Кері була записана і випущена пізніше — в 1994 році.

Стоун подав свій перший позов проти Кері, композитора Волтера Афанасьєва та Sony Music Entertainment у червні 2022 року, але в листопаді того ж року подав заяву про закриття справи.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок