Нащадок засновника дому моди Hermes хоче заповісти половину майна садівнику

Нащадок засновника дому моди Hermes хоче заповісти половину майна садівнику

Ніколя Пуеш, дім моди Hermes спадщина
Ніколя Пуеш, нащадок засновника французької компанії предметів розкоші Hermes. Фото: Nicolas Puech/Facebook

Мільярдер Ніколя Пуеш, нащадок засновника французької компанії предметів розкоші Hermes, збирається всиновити свого садівника та заповісти йому половину майна. Інакше б гроші пішли у благодійний фонд.

Про це пише CNN із посиланням на швейцарську пресу.

80-річний Пуеш — нащадок Тьєрі Ермеса, засновника французької компанії предметів розкоші Hermes, у п'ятому поколінні. Він не має дітей, тому статки Пуеша мали б піти у благодійний фонд Isocrates, який він заснував у 2011 році. Якщо ж він стане батьком, якась частка його майна перейде дитині. У разі якщо це буде син, він отримає не менш як 50 % спадщини.

Пуеш розпочав процес усиновлення свого садівника середнього віку. Так законним спадкоємцем буде цей чоловік, а не фонд Isocrates. У матеріалі немає даних про садівника або мотивів такого рішення Ніколя Пуеша.

Благодійний фонд оскаржує наміри Пуеша розірвати зв'язки. Фундація дізналася про них лише нещодавно.

"З юридичного погляду одностороннє скасування спадкового договору виглядає недійсним і необґрунтованим, йдеться в заяві організації. — Тому фонд виступає проти розірвання контракту. Фонд не може оцінити або прокоментувати цю ініціативу і залишає розв'язок питання відповідним органам". Водночас у фонді відкриті до діалогу з Ніколя Пуешем.

Hermès — дім моди, який виробляє предмети розкоші. Його заснував у 1837 році французький підприємець Тьєррі Ермес. Спершу фірма виготовляла кінне спорядження. Зараз дім моди знаменитий товарами зі шкіри, найбільш відомі з яких — сумки Kelly і Birkin.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок