Французька акторка Еммануель Дебевер, яка звинувачувала Жерара Депардьє в сексуальному насильстві, наклала на себе руки. Вона померла 7 грудня після тижня госпіталізації. Прокуратура Парижа почала розслідування її смерті.
Про це повідомило французьке видання Liberation.
За повідомленням у медіа, Дебевер скоїла самогубство, кинувшись у Сену. Їй було 60 років.
З огляду на звинувачення актриси проти Депардьє, прокуратура Парижа вирішила розпочати розслідування причин смерті, доручивши судовій поліції "дослідити обставини, які могли призвести до цього".
У чому Дебевер звинувачувала Депардьє
У 1983 році, коли Еммануель Дебевер було 20, вона знялася у фільмі Анджея Вайди "Дантон" разом із Жераром Депардьє.
У 2019 році вона перша публічно звинуватила французького актора у сексуальному насильстві.
"Священний монстр багато чого дозволяв собі під час цих зйомок… Користуючись приватністю всередині вагончика, він засунув свою велику лапу під спідницю, нібито щоб мені стало легше. Я не дозволяла це зробити. Ось наші очі, прикуті до ешафота, ось-ось впаде голова. Ось мій погляд", — зазначала вона.
Згодом Депардьє звинуватили у домаганнях ще 13 жінок, серед них — акторки, гримерки та продюсерки, які поділилися своїми свідченнями про інциденти, які нібито сталися під час зйомок 11 фільмів, випущених між 2004 і 2022 роками. Про це йдеться у звіті про розслідування, опублікованому виданням Mediapart у квітні 2023 року.
Актор перебуває під слідством, але його не затримували. Навіть ці справи не завадили йому за останні п'ять років продовжувати зніматися в кіно.
Свідчення Дебевер висвітлює документальний фільм під назвою "Жерар Депардьє: Падіння людожера", що вийшов в ефір 7 грудня на телеканалі France 2.
Сам Депардьє заперечив будь-які звинувачення у зґвалтуванні та сексуальному насильстві у відкритому листі, опублікованому в жовтні в газеті Le Figaro: "Я ніколи не ображав жінок. Образити жінку — це все одно, що вдарити ногою в утробу моєї власної матері".
Куди звертатися по допомогу, якщо є суїцидальні думки
В Україні працює цілодобова лінія із запобігання суїцидам та психологічної підтримки Lifeline Ukraine: за номером 7333.
Також у всій країні діє Національна гаряча лінія для дітей та молоді — 0 800 500 225. Вона працює у будні з 9:00 до 21:00 та у вихідні з 10:00 до 18:00.
Також у Києві працює цілодобовий телефон довіри: 080 050 12 12 (безплатно з мобільного).
Окрім того, діє гаряча лінія, спеціалісти якої допомагають українцям підтримати психічне здоров'я в умовах постійного стресу й емоційної напруги, спричинених війною: 0 800 100 102. Вона працює щодня з 10:00 до 20:00, дзвінки з України є безоплатними.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]