Шон Пенн знявся в кіноновелі режисера Мирослава Слабошпицького "Війна очима тварин"

Шон Пенн знявся в кіноновелі режисера Мирослава Слабошпицького "Війна очима тварин"

Шон Пенн знявся в кіноновелі режисера Мирослава Слабошпицького "Війна очима тварин"
Фото: Gareth Cattermole/Getty Images

У Лос-Анджелесі закінчили зйомки останньої новели проєкту "Війна очима тварин" — це історії про тварин, які постраждали від повномасштабного вторгнення Росії. Режисером проєкту став Мирослав Слабошпицький.

Про це повідомляє кінокомпанія Sota Cinema Group.

Головну роль у новелі зіграв володар "Оскара" Шон Пенн, який від початку повномасштабного вторгнення підтримує Україну та навіть зняв фільм про війну.

"Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном, говорив раніше Слабошпицький. — Він був з нами під час атаки 24 лютого і глибоко досліджує війну та Україну у своєму документальному фільмі. Його підтримка є неоціненною для нас і не може бути переоцінена".

Шон Пенн знявся в одній з новел кіноальманаху Мирослава Слабошпицького "Війна очима тварин"
Традиційна тарілка зі зйомок новели. Фото: Sota Cinema Group/Детектор медіа

Шон Пенн знявся в одній з новел кіноальманаху Мирослава Слабошпицького "Війна очима тварин"
Шон Пенн на зйомках. Фото: Sota Cinema Group/Детектор медіа

Події новели розгортаються на початку повномасштабного вторгнення Росії до Чорнобильського заповідника. Туди якраз відправився молодий звукооператор на замовлення закордонного продюсера для запису голосів рідкісних птахів.

Другу частину зйомок новели "Орел" запланували на січень-лютий 2024 року. Їх проведуть в Україні на території одного з українських заповідників, який постраждав від російських ракетних обстрілів.

Раніше Sota Cinema Group повідомляла, що український актор Андрій Лідаговський дебютував як режисер на зйомках однієї з новел проєкту — "У нас все нормально".

андрій лідаговський на зйомках для проєкту про тварин 2023
Андрій Лідаговський. Фото: SOTA Cinema Group/Facebook

Робота над новелами розпочалася ще навесні 2022 року, спочатку планували створити 11 частин. Кожна серія присвячена подіям війни в Україні, сюжети засновані на реальних історіях, а головні герої — тварини.

Світова прем'єра кіноальманаху "Війна очима тварин" запланована на кінець 2023-го — початок 2024 року під час одного з міжнародних фестивалів.

У лютому 2023 року в межах Берлінського міжнародного кінофестивалю показали трейлер та перші три новели альманаху.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок