"Корона", "Перші дні" та "Мавка": найпопулярніші фільми й серіали українського Netflix

"Корона", "Перші дні" та "Мавка": найпопулярніші фільми й серіали українського Netflix

"Корона", "Перші дні" та "Мавка": найпопулярніші фільми й серіали українського Netflix
Кадр із серії "Сім'я". Серіал "Перші дні". Промо серіалу

На стримінговій платформі Netflix можна подивитися щотижневий рейтинг фільмів та серіалів, які найбільше дивилися в Україні. У трійці можна було побачити "Корону", а також український серіал "Перші дні".

Суспільне Культура переглянуло списки за листопад та початок грудня, щоб розповісти про найпопулярніші стрічки сервісу.

Найпопулярніші фільми

На початку листопада найбільше українці дивилися фільм "Вбивця" — американський трилер режисера Девіда Фінчера, знятий за однойменним коміксом Алексіса Ноулента.

В основі сюжету лежить історія найманця, якого раптово почала мучити совість і за яким полює проникливий поліцейський.

нетфлікс найпопулярніші фільми
Довгий час топ фільмів очолювала стрічка "Вбивця". Скриншот із сайту Netflix

У трійці лідерів також була стрічка "Поганці" фільм про пограбування, заснований на популярній серії дитячих книг, написаних Аароном Блабеєм. А також "Замкнений" — психологічний детективний трилер режисерки Нур Вацці.

Протягом листопада топ дещо змінювався. Наприклад, з'явилася американська різдвяна романтична комедія Best. Christmas. Ever! та індійський бойовик тамільською мовою "Лео". А останній тиждень очолила комедія "Сімейний перехід" за мотивами дитячої книжки Емі Крауз Розенталь "Час матусі спати" та мультфільм "Мавка. Лісова пісня", який щойно з'явився на платформі.

нетфлікс найпопулярніші фільми
"Мавка. Лісова пісня" — другий за популярністю фільм українського Netflix з 27 листопада до 3 грудня. Скриншот із сайту Netflix

Які серіали очолювали рейтинг

Серед серіалів українці найбільше дивилися "Все те незриме світло" та "Корону", які почергово очолювали рейтинг десяти найпопулярніших продуктів.

Перший — це історія, яка нібито сталася наприкінці Другої світової війни, коли доля звела незрячу французку й німецького солдата. Другий — останній сезон історії британської королівської родини.

Також у рейтингу постійно присутній український серіал "Перші дні" про початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

нетфлікс найпопулярніші фільми
Серіал "Перші дні". Скриншот із сайту Netflix

Популярним був також готичний драматичний мінісеріал "Падіння дому Ашерів", заснований на однойменному оповіданні та інших творах Едгара Аллана По, а ще десятисерійний британський реаліті-серіал Squid Game: The Challenge за мотивами південнокорейської драми "Гра в кальмара". В останньому беруть участь 456 гравців, які змагаються за 4,56 мільйона доларів США — найбільший грошовий приз в історії ігрових шоу.

Останній тиждень листопада приніс у рейтинг документальний серіал "Поганий хірург: Кохання під ножем" від режисера Бена Стіла, номінованого на "Еммі" ("Загнані: терор проти геїв Росії"). Стрічка простежує шлях швейцарського хірурга Паоло Маккіаріні, який став відомим завдяки шахрайству в дослідженнях і маніпулятивній поведінці.

нетфлікс найпопулярніші фільми
Серіал "Поганий хірург: Кохання під ножем" у топі українського Netflix. Скриншот із сайту Netflix

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок