Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Дім дракона": чого очікувати від продовження приквелу "Гри Престолів"

Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Дім дракона": чого очікувати від продовження приквелу "Гри Престолів"

Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Дім дракона": чого очікувати від продовження приквелу "Гри Престолів"
Фото: серіал "Дім Дракона/HBO

Платформа HBO оприлюднила трейлер до другого сезону серіалу "Дім дракона" — приквелу "Гри Престолів", а також оголосила, що вихід нового сезону очікується у 2024 році.

Суспільне Культура зібрало усе, що на цей момент відомо про новий сезон шоу.

Вірність першоджерелу

Дія серіалу "Дім дракона" відбувається за два століття до подій "Гри престолів" і розповідає про дім Таргарієнів, який поринає у громадянську війну за те, хто має успадкувати трон після короля Візеріса I.

Другий сезон розпочнеться з того місця, де сюжет зупинився в першому. Трейлер підводить глядачів до гнітючих наслідків фіналу першого сезону, в якому загинув син Рейніри Таргарієн під час битви на драконах у небі з Еймондом Таргарієном.

"Перший сезон накривав стіл для дуже кривавого бенкету. Я хотів, щоб усі зрозуміли, ким були всі ці персонажі і яка довга історія у них за плечима — у їхніх батьків і дідів — яка привела нас до цього моменту, коли вони в кінцевому підсумку ведуть громадянську війну одне проти одного", — сказав співавтор серіалу Раян Кондал.

Ключовий акторський склад повертається

Олівія Кук (Алісанта Гайтавер), Емма Д'Арсі (принцеса Рейніра Таргарієн) та Метт Сміт (принц Деймон Таргарієн), а також низка інших ключових акторів, повернуться до своїх ролей у новому сезоні.

Повідомляється, що молодші версії Рейніри та Алісенти, яких зіграли Міллі Алкок та Емілі Карні відповідно, не повернуться на екрани. Однак творець серіалу Раян Кондал не відкидає можливості, що вони з'являться в майбутньому.

"Юні Рейніра та Алісанта поки що не є частиною історії, яку ми розповідаємо. Але ключовим тут є слово «поки що»", — зазначив Кондал.

Також до акторського складу приєднаються нові виконавці, зокрема:

  • Саймон Рассел Біл у ролі сера Саймона Стронга, губернатора замку лорда Гарренголу та двоюрідного діда лорда Ларіса;
  • Фредді Фокс у ролі сера Гвена Гайтавера, брата Алісанти;
  • Гейл Ренкін — Еліс Ріверс, цілителька і мешканка Гарренголу;.
  • Абубакар Салім — Алін з Халла, веларіонський моряк.
Продовження кривавого бенкету: усе, що відомо про другий сезон серіалу "Дім Дракона"
Продовження кривавого бенкету: усе, що відомо про другий сезон серіалу "Дім дракона". Фото: серіал "Дім Дракона/HBO

Чи з'явиться у другому сезоні родина Старків?

У першому сезоні основна увага зосереджена на трьох родинах: Таргарієнах, Веларіонах і Гайтаверах. Але з початком війни у конфлікт втягується все більше родин Вестеросу, серед яких і Старки — родина, історія якої лежить в основі "Гри престолів".

У книзі "Вогонь і кров", за якою знято серіал, головну роль відіграє Креган Старк, нинішній лорд Вінтерфелу.

За словами Кондала, в якийсь момент у серіалі точно з'явиться Креган Старк, але чи припаде його поява саме на другий сезон — автор шоу не зазначив.

Другий сезон буде коротшим за перший

Другий сезон "Дому дракона" складатиметься лише з восьми серій, на відміну від десяти епізодів першого.

За задумом творчої команди, "Дім дракона" має тривати три або чотири сезони. Видання Deadline заявило, що HBO "намагається мислити довгостроково, а не від сезону до сезону", тому основний сюжет і битва, які першочергово були призначені для другого сезону, перейдуть до третього.

Зйомки розпочалися навесні 2023 року і продовжувалися під час страйку акторів SAG-AFTRA

Зйомки розпочалися навесні 2023 року на студії Warner Bros у Гартфордширі, а потім перемістилися до Іспанії.

У липні 2023 року профспілка SAG-AFTRA оголосила страйк, і хоча це цілком могло б вплинути на виробництво "Дому дракона", однак — оскільки це британське виробництво, а не американське — зйомки продовжилися, повідомляє Variety.

"Серіал «Дім дракона» знімається переважно в Лондоні (і трохи в Уельсі, Іспанії та інших місцях), саме тому зйомки продовжуються. Актори є членами британської профспілки Equity, а не SAG-AFTRA, і хоча Equity рішуче підтримує своїх американських колег (вони запланували великий мітинг, щоб показати цю підтримку), британський закон забороняє їм влаштовувати страйк співчуття. Якщо вони вийдуть на вулицю, то не матимуть захисту від звільнення за порушення контракту або навіть від судового позову", — пояснив у своєму блозі автор Джордж Р. Р. Мартін.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок