Тімбеленд перепросив за те, що пропонував Тімберлейку "заткнути рота" Брітні Спірс через мемуари

Тімбеленд перепросив за те, що пропонував Тімберлейку "заткнути рота" Брітні Спірс через мемуари

Тімбеленд перепросив за те, що пропонував Тімберлейку "заткнути рота" Брітні Спірс через мемуари
Фото: timbaland/Instagram

Музичний продюсер Тімбеленд (Timbaland) перепросив у Брітні Спірс після того, як заявив, що Джастін Тімберлейк повинен "заткнути рота" співачці через її мемуари "Жінка в мені" (The Woman in Me).

Про це повідомляє видання BBC.

Мемуари з'явилися в продажі 24 жовтня. У книзі Спірс серед іншого розкрила подробиці своїх стосунків з Тімберлейком між 1999 і 2002 роками.

У розмові з колегою-продюсером 9th Wonder під час заходу в Центрі Кеннеді у Вашингтоні, Тімбеленд сказав: "Я хотів подзвонити і сказати: «Джей Ті, ти повинен надіти на цю дівчину намордник, чувак»".

Він також припустив, що Спірс написала мемуари, в яких описує часто травматичні події, для того, щоб вони "стали вірусними".

"Ми живемо в епоху соціальних мереж, і [...] всі хочуть стати вірусними, — сказав він. — Я розумію, тому що це спосіб заробити гроші, стати вірусним я повинен робити щось, що привертає увагу людей".

брітні спірс
Тімбеленд і Брітні Спірс. Фото: @PopCrave/X(Twitter)

Шанувальники різко розкритикували його в соціальних мережах. Один з них сказав: "Уявіть собі, що у 2023 році ви скажете, що на жінку треба надіти намордник за те, що вона говорить правду, особливо після 13 років знущань і мовчання".

Зрештою продюсер перепросив: "Я прошу вибачення у фанатів Брітні й у неї самої".

Про що автобіографія Спірс

У своїй автобіографії під назвою "Жінка в мені" Спірс розповіла, що зробила аборт під час стосунків з Тімберлейком.

Спірс також написала, що вони з Тімберлейком зраджували одне одному і що пісня Cry Me A River та відео на неї, в якому схожа на Брітні дівчина йде з іншим чоловіком, виставили її "блудницею, яка розбила серце золотого хлопчика Америки".

Тімбеленд спродюсував чотири пісні для сольного дебютного альбому Джастіна Тімберлейка Justified, включно із Cry Me a River.

Мемуари співачки уже розійшлися накладом 1,1 млн примірників у США за перший тиждень публікації та очолили хіт-парад бестселерів у Великій Британії з накладом 91 000 примірників.

У червні 2024 року "Жінка в мені" з'явиться в українському перекладі. Мемуари опублікує видавництво "Наш Формат".

Раніше Суспільне Культура детально розповідало про автобіографію Брітні: про що ця книга й чому її так активно обговорюють.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок