Мемуари Брітні Спірс за перший тиждень розійшлися в США накладом 1,1 млн примірників

Мемуари Брітні Спірс за перший тиждень розійшлися в США накладом 1,1 млн примірників

Мемуари Брітні Спірс за перший тиждень розійшлися в США накладом 1,1 млн примірників
Мемуари Брітні Спірс "Жінка в мені". www.britneybook.com

Автобіографічна книга Брітні Спірс "Жінка в мені" (Woman in Me) розійшлася в США накладом 1,1 мільйона примірників у всіх форматах за перший тиждень продажу.

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на видавництво Gallery Books.

Перші продажі ставлять книгу американської співачки Брітні Спірс в один ряд із найбільш продаваними мемуарами знаменитостей за останні роки. За той самий період мемуари принца Гаррі розійшлися у США накладом 1,6 мільйона примірників, а мемуари Мері Трамп, племінниці колишнього президента Дональда Трампа, — 1,4 мільйона.

Спірс та її команда застосували нетиповий підхід до просування книги. На відміну від принца Гаррі, який взяв участь у низці гучних інтерв'ю, щоб прорекламувати вихід мемуарів, Спірс не дала жодного інтерв'ю віч-на-віч. Натомість вона надала журналу People уривки з книги, розіслала цитати електронною поштою та просувала книгу в інтернеті серед мільйонів своїх підписників у соціальних мережах.

В інших англомовних країнах новинка також набула неабиякої популярності. Наприклад, у Великій Британії вона розійшлася тиражем майже 91 000 примірників, очоливши офіційний британський чарт 50 найпродаваніших книжок за перший тиждень продажів.

Мемуари з'явилися в продажі 24 жовтня. У них попзірка 1990-х розповідає про найтемніші епізоди свого життя: стосунки з Джастіном Тімберлейком, аборт, багаторічний аб'юз від рідного батька, сексуалізацію її сценічного образу тощо.

У червні 2024 року "Жінка в мені" з'явиться в українському перекладі. Мемуари опублікує видавництво "Наш Формат".

Раніше Суспільне Культура детально розповідало про автобіографію Брітні: про що ця книга й чому її так активно обговорюють.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок