Понад 1000 примірників: українці розкупили місячний наклад автобіографії Метью Перрі

Понад 1000 примірників: українці розкупили місячний наклад автобіографії Метью Перрі

Понад 1000 примірників: українці розкупили місячний наклад автобіографії Метью Перрі
Скриншот із сайту видавництва

Українці за добу купили понад 1000 примірників автобіографії Метью Перрі. У видавництві "Наш Формат" зауважили, що раніше стільки продавали на місяць.

Про це повідомило видання Forbes 30 жовтня.

29 жовтня стало відомо про смерть актора Метью Перрі, відомого за роллю Чендлера із серіалу "Друзі". Його мемуари "Друзі, коханки і велика халепа" стали популярними в українських читачів.

Виконавча директорка видавництва Анастасія Нікітіна зауважила, що вдалося продати понад 1000 примірників та понад 200 електронних книжок.

"Для українського ринку нонфікшн-літератури продаж 5000 екземплярів за 4 місяці – дуже хороший показник, — додала вона. — Історія Метью знайшла відгук у людей, зачепила їх своєю відвертістю, самокритичністю і щирістю".

Сплеск попиту відзначають і ритейлери. Зокрема, власник книгарні Readeat Дмитро Феліксов зауважив, що вони продали усі наявні запаси автобіографії.

"Наш Формат" уже дав у друк третій наклад та відкрив передзамовлення на сайті. Паперова книга з'явиться на сайті орієнтовно на початку грудня.

Хто такий Метью Перрі

Меттью Перрі був найбільш відомий своєю роллю одного з головних героїв серіалу "Друзі", ситкому від NBC 90-х років.

Від 1997 року актор боровся із залежністю від знеболювальних після аварії на гідроциклі. Пізніше він заявив, що не пам'ятає трьох років свого часу в "Друзях" і що витратив понад 9 мільйонів доларів на боротьбу із залежністю.

У 2022 році вийшла книга Меттью Перрі "Друзі, коханки та одна велика жахлива річ" (Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing), де актор розповів про свої проблеми з алкоголем та залежність від знеболювальних препаратів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок